Zwycięstwo kadetów MOS Wola na rozpoczęcie mistrzostw Polski

Od zwycięstwa 3:0 (25:15)(25:16)(28:26) z Lechią Tomaszów zaczęli udział w finałach nasi kadeci trenera Mirosława Grygoruka.

Od dosyć łatwego zwycięstwa rozpoczęli udział w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młoodzieży w Pile kadeci MOS Wola.
W pierwszym meczu pokonali 3:0 (15,16,26) Lechię Tomaszów.
Po dwóch pierwszych , bezdyskusyjnie wygranych setach, w trzecim trener Grygoruk spróbował zmienników. Nie szło im niestety łatwo, ale trener dał im szansę do końca. Cieszy więc dobry początek i zwycięstwo bez straty seta.

Skład MOS Wola : Łomacz, Kiszka, Fijałkowski, Wójcicki, Bartman, Stępień, Kowal (libero) oraz na zmainy Kaczorowski P. Kaczorowski Ł., Laudański, Drzyzga F., Świercz.

Wyjątkowo skutecznie zagrał Michał Stępień - dobra zagrywka, skuteczny blok i dobry w ataku. Warto odnotować debiut w drużynie kadetów 14-letniego (rocznik 1990) wystawiającego Fabiana Drzyzgi. Fabian, grający w drużynie młodzików,  pojechał jako drugi  wystawiający z kadetami na OOM.