Kadeci MOS Wola poniżej oczekiwań, za podium Mistrzostw Mazowsza.

Drużyna kadetów MOS Wola uczestnicząca w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza zagrała poniżej oczekiwań i niestety, zajęła miejsce za podium.

Trzy mecze, trzy porażki  i tylko dwa wygrane sety - to bilans udziału w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza drużyny kadetów MOS Wola trenera Jacka Banasika. W hali przy ul. Polnej zawodnicy i kibice naszej drużyny przeżyli duże rozczarowanie.

Mistrzem Mazowsza zostali siatkarze MKS MDK Warszawa, przed Metrem Warszawa i Czarnymi Radom.

02.03.2012
MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (28:26, 25:22, 25:19)

03.03.2012
RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (21:25, 25:22, 25:20, 14:25, 15:9)
MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (25:21, 25:12, 25:13)