Udany turniej młodziczek MOS Wola w hali przy ul. Deotymy w Mistrzostwach Mazowsza.

Pewnym sukcesem sportowym i organizacyjnym zakończył się sobotnio-niedzielny turniej kalendarzowy o Mistrzostwo Mazowsza I ligi Młodziczek. Nasze siatkarki, podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka, zajęły w nim 1 miejsce nie tracąc w pięciu spotkaniach żadnego seta, a sprawna organizacja turnieju spotkała się z uznaniem ekip przyjezdnych i kibiców.

Wyniki drużyny MOS Wola w turnieju:

MOS Wola - Rosario Lubowidz 2:0 (13; 13)

MOS Wola - Olimp Tłuszcz 2:0 (19; 5)

MOS Wola - Volley Płock 2:0 (7; 12)

MOS Wola - Sparta Warszawa 2:0 (12; 16)

MOS Wola - Legionovia Legionowo 2:0 (22; 12)

Tylko w pierwszym secie finałowego meczu z Legionovią, licznie zgromadzeni kibice mogli emocjonować się wyrównaną grą na wysokim sportowym poziomie. Pozostałe sety przebiegały pod dyktando bardzo dobrze grających młodziczek MOS Wola.

Trener Stanisław Lizińczyk nie krył zadowolenia z postawy swojego zespołu, który mimo kontuzji kilku podstawowych zawodniczek, pewnie wygrywał z kolejnymi przeciwniczkami. Nagrodę sędziego głównego (statuetkę), dla najlepszej zawodniczki turnieju, z rąk Stanisława Siennickiego, otrzymała Kasia Jędrzejewska z drużyny MOS Wola.