Młodsi kadeci ’96 MOS II Wola wygrali w Wołominie, ale nie awansowali do I ligi kadetów

Wygrana 3:1 w meczu rewanżowym nie wystarczyła, ponieważ pierwszy mecz z drużyną z Wołomina był przegrany 0:3. Ostatecznie MOS Wola II zajął drugie miejsce w II lidze kadetów Mazowsza.

SKOK Wołomin - MOS Wola II   1:3 (19:25; 25:12; 10:25; 23:25)

MOS Wola zagrał z dużym zaangażowaniem. Również przeciwnicy do końca chcieli wygrać to spotkanie.

Dobra gra MOS-u w pierwszym secie wyraźnie zaskoczyła gospodarzy. MOS Wola II wygrał do 19, co dawało jeszcze nadzieję na awans naszej drużyny (w poprzednim meczu było 17:25, 19:25 i 19:25).

Niestety drugi set wyglądał zupełnie inaczej. Gospodarze zagrali bardzo skutecznie i wygrali do 12. W tym momencie kwestia awansu do I ligi kadetów była rozstrzygnięta. W rezultacie w trzeciej partii w wołomińskiej drużynie pojawili się zmiennicy. MOS Wola nie dał im wiele pograć i set zakończył się zwycięstwem MOS-u 25:10.

Na czwarty set Wołomin wyszedł jednak w wyjściowym składzie i przez większość seta utrzymywał prowadzenie. W końcówce MOS Wola ze stanu 22:20 dla przeciwników doprowadził do 23:23 i wygrał całe spotkanie 3:1.

Skład kadetów MOS Wola II: Fryderyk Zdrojewski (K), Damian Pawłowski, Piotr Górski, Daniel Gałęzowski, Krystian Kokoszka, Jakub Mroczek, Aleksander Gardziński (L) oraz Michał Włostowski, Jakub Brudziński, Jakub Choromański, Daniel Wnorowski, Maciej Ostrowski