Aktualności

09.04.2004

Bogaty program startów drużyn MOS Wola

Wszystkie drużyny MOS Wola zagrają w turniejach w najbliższym czasie. Kadetki i kadeci w półfinałach mistrzostw Polski, pozostałe zespoły w turniejach towarzyskich.

Zaraz po świętach , w terminie 16 -18 kwietnia kadeci i kadetki zagrają w turniejach półfinałowych mistrzostw Polski. Chłopcy w Kedzierzynie, dziewczęta w Dąbrowie Górniczej.

W tym samym terminie młodzicy (rocznik 1989) wyjażdżają na V Międzynarodowy Turniej do Myszkowa. W turnieju zagrają trzy ekipy zagraniczne z Niemiec, Czech i Słowacji oraz  cztery drużyny -  półfinaliści  mistrzostw Polski młodzików - Myszków, Metro Warszawa, Kędzierzyn i UMKS MOS Wola Warszawa. Stawkę uzupełnią Będzin i Bielsko-Biała. Zapowiada się więc ciekawe granie.

W niedzielę, 16 kwietnia w Garwolinie odbędzie się turniej dla chłopców z rocznika 1990. Nasz zespół trenera Piotra Tabora też został zaproszony. Oprócz gospodarzy z Garwolina mają zagrać MKS Lublin, Junior Stolarka Wołomin i drużyny warszawskie MDK, Metro i MOS Wola.

W terminie 23-25 kwietnia odbędzie się VI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików i Młodziczek o Puchar Burmistrza miasta ŁEBA. Na turniej ten wybierają się dziewczęta z MOS Wola (rocznik 1989) z trenerem Arturem Wójcikiem.

Natomiast w terminie 21 - 25 kwietnia w Szczecinie odbędzie się Turniej Finałowy MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW, gdzie drużyna UMKS MOS WOLA broni tytułu mistrza Polski z roku ubiegłego. Trzymamy kciuki !!!
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy