Aktualności

03.04.2004

Przygotowania drużyn MOS Wola do Mistrzostw Polski

Trwają przygotowania drużyn MOS Wola do udziału w Mistrzostwach Polski. Kadeci wyjadą na obóz do Międzybrodzia Bialskiego. Pozostałe zespoły przygotowują się trenując w klubie.

  • młodziczki mos wola awansowały do półfinałów
    młodziczki mos wola awansowały do półfinałów
Trwają przygotowania naszych drużyn do rozgrywek w Mistrzostwach Polski. Nasi juniorzy są już w finale i oczekują na ogłoszenie przez Polski Związek Piłki Siatkowej miejsca rozgrywania turnieju finałowego. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że finał chcą organizować Wrocław, Szczecin i Częstochowa. Przypominamy, że finałowy turniej juniorów odbędzie się w terminie 21-25 kwietnia.
Kadeci i kadetki oczekują na start w turniejach półfinałowych. W ramach przygotowań drużyna kadetów trenera Grygoruka wybiera się na święta na obóz przygotowawczy do Międzybrodzia Bialskiego. Kadetki i kadeci mają półfinały w terminie 16-18 kwietnia. Dziewczęta jadą do Dąbrowy Górniczej, zaś kadeci do Kędzierzyna.
Młodziczki i młodzicy mają półfinał dopiero w maju (7 - 9 maja). Jest dość długa przerwa w rozgrywkach , więc trenerzy Wójcik i Zimnicki planują udział  w turniejach towarzyskich, aby coś zagrać i dobrze przygotować się do półfinałów.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy