Turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza juniorów. Wygrana z Ostrołęką, porażki z Czarnymi Radom i MKS MDK.

W hali przy ul. Polnej w Warszawie trwa turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza Juniorów z udziałem pięciu drużyn.Dobrze rozpoczęli turniej juniorzy MOS Wola,pokonując zespół Net Ostrołęka 3:0.W kolejnych meczach MOS Wola przegrał 0:3 z Czarnymi Radom i 1:3 z MKS MDK Warszawa.

W otwierającym turniej meczu oglądaliśmy pięciosetowy pojedynek, w którym siatkarze RCS Czarni Radom pokonali Metro Warszawa. KS Metro Warszawa - Czarni Radom 2:3 (25:20, 23:25, 25:21, 13:25, 9:15).

W drugim meczu pierwszego dnia turnieju zagrali siatkarze MOS Wola. Drużyna trenera Krzysztofa Felczaka zagrała dobre spotkanie i bez straty seta pokonała zespół Net Ostrołęka.

MOS Wola  Warszawa - Net Ostrołęka 3:0 (25:16)(25:23)(25:21)

Skład MOS Wola w meczu z Ostrołęką: Dmowski, Trzciński, Paszak, Golec, Surdyn, Szczepaniak, Olszewski (L), Gregorowicz, Nieora, Bąk.

---------------------------------------

W drugim dniu turnieju juniorzy MOS Wola spotkali się z zespołem Czarnych Radom. Radomianie wygrali to spotkanie bez straty seta, a jedynie w drugiej partii zespół MOS Wola nawiązał wywrównaną walkę, ale przegrał seta 24:26.

MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (15:25)(24:26)(16:25)

W drugim meczu tego dnia MKS MDK Warszawa - Metro Warszawa 3:0 (25:18)(25:21)(25:18)

----------------------------------------

W trzecim dniu turnieju zespół juniorów MOS Wola grał z MKS MDK Warszawa. Nasza drużyna zaczęła bardzo skupiona i robiła mało błędów, zaś przeciwnicy wszystko psuli i szybko MOS Wola uzyskał bardzo dużą przewagę punktową. Pod koniec seta już nie było tak dobrze, ale MOS Wola wygrał pierwszą partię 25:20.

W następnych setach dominowali siatkarze MKS MDK wyraźnie wygrywając kolejne trzy partie.

MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:20)(18:25)(16:25)(12:25)

W drugim meczu tego dnia Czarni Radom wygrali 3:0 (20,22,18) z zespołem Net Ostrołęka.