Aktualności

30.12.2011

Łukasz Makowski zmienia barwy klubowe

Dotychczasowy rozgrywający MOS Wola od nowego roku będzie reprezentował nowy klub. Będzie to I-ligowy KPS Jadar Siedlce. Jak podkreślają włodarze klubu z Siedlec, będzie to wzmocnienie dla tamtejszego zespołu. Umowa dotyczy wypożyczenia zawodnika na kolejne pół roku.

  • Łukasz Makowski
    Łukasz Makowski

KPS Jadar Siedlce dokonał ostatniej roszady kadrowej w sezonie 2011/2012. Szeregi ekipy Witolda Chwastyniaka i Macieja Nowaka zasilił 22-letni rozgrywający Łukasz Makowski.

 Mierzący 187 centymetrów wzrostu Makowski to wychowanek słynącego z rozwoju utalentowanej młodzieży MOS-u Wola Warszawa. W tym klubie spędził także pierwszą połowę bieżącego sezonu. W przeszłości występował również w barwach pierwszoligowej wówczas Avii Świdnik, w której o miejsce na parkiecie rywalizował z doskonale znanym siedleckim kibicom Piotrem Milewskim.

Łukasz Makowski to drugie wzmocnienie KPS w okresie świąteczno-noworocznym. Przed kilkoma dniami władze klubu poinformowały o podpisaniu kontraktu z libero Damianem Kaniowskim. Dla obu panów jest to powrót do pierwszej ligi po półrocznej nieobecności.

 

Członkowie klubu nie ukrywają optymizmu przed nadchodzącymi spotkaniami rundy rewanżowej: Dokonaliśmy wzmocnień na dwóch pozycjach, możemy zatem z wielką nadzieją patrzeć w przyszłość – powiedział kierownik drużyny Grzegorz Walczak.

Źródło: http://www.kps.siedlce.pl/index.php/aktualnoci/1109-ukasz-makowski-rozgrywajcym-kps.html

Dodał: RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy