Komplet punktów dla juniorek w dwóch meczach

Zawodniczki MOS Wola rozegrały dwa mecze ligowe: W piątek (9.12) wygrały w Radomiu z miejscowym UKS-em 13 Radom - 3:2 i w sobotę (10.12), okazały się lepsze od zawodniczek z Plasu Warszawa 3:0.

Intensywny weekend miała drużyna dziewcząt prowadzona trenera Artura Wójcika.

W piątkowy wieczór, w rozgrywanym na parkiecie gości meczu nic nie zapowiadało takich emocji jakie dostarczyły nam obie ekipy. Pierwszy set minął właściwie bez historii. Wyraźna przewaga naszych dziewcząt, właściwie w każdym elemencie, mogła dawać przekonanie, że zawody zakończą się szybko. Nic bardziej mylnego. W kolejnych dwóch partiach, przeciwniczki wspięły się na wyżyny swoich możliwości , za to nasze dziewczyny nie potrafiły na boisku udowodnić swojej przewagi i przegrały oba sety.  Dopiero w trzecim secie obudziła się w naszym zespole sportowa złość. Dziewczęta nie wypuściły rywalek z przysłowiowej "dychy". W tie breaku wystarczyło dokończyć dzieło rozpoczęte w czwartym secie, co też nasz zespół uczynił.

UKS 13 Radom - MOS Wola 2:3 (16:25, 27:25, 25:22, 9:25, 8:15)

Skład MOS-u: Jankowska, Pietrzyńska, Skoczeń, Doniek, Semeniuk, Zawadzka, Gniadek, Mikos, Kowalska, Paziewska, Nawrot, Drzewiecka, Nadowska.

W sobotę odbył się zaległy mecz z zespołem Plasu. Tym razem MOS Wola nie miał już tyle problemów co dzięń wcześniej i szybko uporał się z przeciwnikiem. Tym meczem drużyna Artura Wójcika zakończyła rundę zasadniczą i rozpoczyna rundę play-off.

UKS Plas Warszawa- MOS Wola 0:3 (12:25, 14:25, 14:25)