Aktualności

06.12.2011

Kadetki '96 rozpoczęły play-offy od wygranej

Drużyna kadetek MOS Wola II trenowana przez Artura Wójcika rozegrała w piątek 2.12 i w poniedziałek 5.12 dwumecz z zespołem z Pionek. Pierwszy mecz odbył się w Pionkach, gospodarzem drugiego była nasza drużyna. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 3:0 dla MOS-u.

Po zakończeniu rundy zasadniczej, w której nasz zespół uplasował się na I miejscu, rozpoczęły się play-offy II ligi dziewcząt. 2.12 dziewczęta z rocznika '96 rozegrały mecz wyjazdowy przeciwko UKS "Beta" Pionki. Nadzwyczaj łatwo uporały się nasze zawodniczki z pierwszym zespołem z grupy A, szybko wygrywając w trzech setach.

UKS "Beta Pionki- MOS Wola II 0:3 (13:25; 15:25; 17:25)

Skład MOS-u:Nawrot, Brudnicka, Nadowska, Jastrzębska, Drzewiecka, Prus (K), Filipiak (L) oraz Misiak, Błachut

Trzy dni później rozegrano mecz rewanżowy, którego gospodarzem był MOS Wola. Spotkanie odbyło się jak zwykle w hali przy ul. Rogalińskiej o godz. 18.00. Tak jak poprzednio, tak i tym razem rywalki niczym nie zaskoczyły naszego zespołu, który w dwóch pierwszych setach pokazał wyższość nad przeciwniczkami. W trzecim secie uleciała mosiankom koncentracja i przewaga nie była tak wyraźna ale wystarczyła do wygranej. 

MOS Wola- UKS "Beta" Pionki 3:0 (25:12; 25:10; 25:22)

Skład MOS-u: Nawrot, Brudnicka, Nadowska, Jastrzębska, Drzewiecka, Prus (K), Żywek (L) oraz Misiak, Filipiak, Latos, Szustak, Błachut (L)

A oto skrót meczu dzięki uprzejmości Pana Jacka Błachuta: http://www.youtube.com/watch?v=ilcCtiYHS-0

dodał: RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy