Aktualności

24.11.2011

W meczu z Kozienicami ponownie lepsi kadeci MOS II Wola

W rewanżowym spotkaniu fazy play-off druga drużyna kadetów MOS Wola pokonała w trzech setach Armat Kozienice i zagra w półfinale II ligi kadetów Mazowsza.

 • Efektowny atak z krótkiej
  Efektowny atak z krótkiej
 • Blok kadetów MOS Wola II
  Blok kadetów MOS Wola II
 • Atakuje Mikołaj Pilecki
  Atakuje Mikołaj Pilecki
 • Radość kadetów po wygranym meczu
  Radość kadetów po wygranym meczu
 
W środę 23 listopada kadeci MOS Wola II podejmowali na Rogalińskiej zespół Armat Kozienice. Podobnie jak kilka dni temu w Kozienicach mecz nie trwał dłużej niż godzinę. Tym razem przeciwnikom udało się zdobyć o kilka punktów więcej niż poprzednio, jednak wynik spotkania ani przez chwilę nie był zagrożony.
 
Trener Najmowicz wykorzystał okazję aby sprawdzić na boisku w różnych ustawieniach całą dwunastkę.
 
MOS Wola II - Armat Kozienice 3:0 (25:18, 25:21, 25:11)
 
Skład drużyny kadetów MOS Wola II:
Brudziński (L), Choromański (L), Czyżewski, Gałęzowski (K), Górski, Kokoszka, Mroczek, Pawłowski, Pilecki, Włostowski, Wnorowski, Zdrojewski.
 
Po wygranych dwóch meczach ćwierćfinałowych z Kozienicami kadeci MOS Wola II są na dobrej drodze do awansu do pierwszej ligi. Inaczej niż w rozgrywkach seniorskich na skutki takiego awansu kadeci nie muszą czekać aż do przyszłego sezonu. Awansujące drużyny włączają się w tegoroczne rozgrywki fazy play-off pierwszej ligi.
 
Byłaby to dla młodszych kadetów okazja do zmierzenia się z bardzo wymagającymi przeciwnikami ze starszego rocznika – tak więc jest o co walczyć.
 
Wkrótce mecze półfinałowe. MOS Wola spotka się ze zwycięzcą ćwierćfinału rozgrywanego między zespołami Start Lipowiec Kościelny i Olimp Ostrołęka. W pozostałych parach ćwierćfinałowych II ligi kadetów grają jeszcze Iskra Volley Zielona z KPS Siedlce oraz Wrzos Międzyborów z Metrem II Warszawa.
 
dodała: RG
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy