Aktualności

24.11.2011

Już ponad pół tysiąca internautów polubiło stronkę MOS Wola na portalu Facebook!

W ciągu 70 dni działalności oficjalnej stronki klubowej MOS Wola Warszawa na Facebooku już ponad pół tysiąca internautów polubiło naszą stronę.

  • Naprzód MOS Wola Warszawa!
    Naprzód MOS Wola Warszawa!

 

Strona MOS Wola Warszawa na Facebooku prowadzona jest przez trzech administratorów i stanowi uzupełnienie oficjalnej strony klubowej ośrodka. To na stronie na facebooku ukazują się mniej oficjalne informacje i wywiady z zawodnikami, tam można umieszczać ciekawe fotki i komentarze.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy jeszcze nie polubili naszej stronki, aby się zapisali i współtworzyli ją.

Mamy nadzieję, że uda się nam pozyskać kolejne osoby, z pewną żyłką dziennikarską, które zechcą być administratorami strony klubowej na Facebooku. Jest to bardziej możliwe, niż na oficjalnej stronie klubowej i placówki oświatowej.

I jeszcze jedna uwaga. Czasami trudno się było połapać, która stronka MOS Wola na Facebooku jest prawdziwa, bo w pewnym momencie internauci pozakładali KILKANAŚCIE stron mosowskich, ale ich nie prowadzili.

Proponujemy wszystkim użytkownikom tych "dzikich"stronek , aby wypisali się z nich i przenieśli na oficjalną stronkę MOS Wola Warszawa, która łączy wiadomości MOS Wola i UMKS MOS Wola. Pozwoli to uporządkować bałagan związany z funkcjonowaniem dużej ilości stronek MOS Wola, których nikt nie prowadzi.

Link do tej prawdziwej stronki jest tutaj: http://www.facebook.com/pages/MOS-WOLA-Warszawa/138726976186206

Zapraszamy i czekamy na TYSIĄC internautów, którzy polubią naszą stronkę !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy