Mecz za meczem drużyn MOS Wola w młodzieżowych rozgrywkach na Mazowszu.

Siatkarki i siatkarze MOS Wola grają codziennie mecze w rozgrywkach mazowieckich, w różnych kategoriach wiekowych.

W poniedziałek młodsze kadetki MOS II Wola trenera Artura Wójcika wygrały z LKS Wrzos Międzyborów 3:0 (5, 13, 17).

We wtorek we własnej hali przy Rogalińskiej zagrali juniorzy MOS I Wola z MKS MDK Warszawa. W rywalizacji odwiecznych warszawskich rywali lepsi byli siatkarze Emdeku, którzy wygrali z zespołem trenera Krzysztofa Felczaka 3:1.

MOS I Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:20,16:25, 19:25, 24:26). Tylko w dwóch setach gra naszych siatkarzy mogła się podobać: w wygranej pierwszej partii oraz w ostatnim, czwartym secie, kiedy nasi juniorzy mogli doprowadzić do tiebreaka. Niestety, nie udało się i rywale wygrali 3:1.

W środę zespoły MOS Wola grały aż trzy mecze. Najpierw młodsi kadeci MOS II Wola'96 trenera Piotra Najmowicza wygrali 3:0 (18,21,11) z Armatem Kozienice, w fazie play off II ligi kadetów i jak na razie śmiało zmierzają do pierwszej ligi kadetów.

Pierwszy zespół kadetów MOS I Wola '95 trenera Jacka Banasika przegrał wyraźnie w pierwszej lidze kadetów z Emdekiem, w sali rywali.
MKS MDK Warszawa- Mos Wola I 3:0 (25:11; 25:21; 25:13)
Skład MOS-u: Siuta, Trzmiel, Nieora, Kozak, Augustynik, Kraśniewski, Żyluk (L), Koncewicz(L) oraz Wójcik, Kulik, Mata.

Juniorki MOS Wola trenera Artura Wójcika w sobotę w pięknym stylu wygrały mecz w Płocku.
MUKS Volley Płock- MOS Wola 0:3 (10:25; 5:25; 14:25). W środę wieczorem nasza najstarsza drużyna dziewcząt nie dała rady drużynie Sparty Warszawa i uległa 0:3. MOS Wola- MUKS Sparta Warszawa 0:3