Aktualności

17.11.2011

W najbliższy weekend odbędzie sie 25.Międzynarodowy Turniej Młodzików "Wola-Cup'2011"

W hali Gimnazjum nr 48 przy ul.Deotymy 25/33 w dniach 18-20 listopada odbędzie się tradycyjny, 25.Międzynarodowy Turniej Młodzików "Wola-Cup 2011". Wystartuje 16 drużyn z 4 krajów. Prezentujemy terminarz turnieju. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  • Plakat 25.Turnieju "WOLA-CUP" 2011
    Plakat 25.Turnieju "WOLA-CUP" 2011

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin turnieju "Wola-CUP"

1. Miejsce rozegrania turnieju: Hala sportowa Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II,  

    ul. Deotymy 25/33 Warszawa.

2. Mecze będą rozgrywane do 2 wygranych setów, każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie

     drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają

     o miejsca  9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek

     wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.

3. Po rozegraniu ćwierćfinałów utworzone zostaną gr. półfinałowe: „E” o miejsca 1-4, „F”

    o miejsca 5-8, „G” o miejsca 9-12 i „H” o miejsca 13-16. W poszczególnych grupach

    półfinałowych gramy systemem pucharowym 1-4 i 2-3.

4. Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.

5. Obowiązuje zmiana obuwia.

6. Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcie turnieju

 

                 Grupa A                         Grupa B                      Grupa C                   Grupa D

1.      AZS Olsztyn                   1. Wicher Kobyłka    1. Wifama Łódź       1. MOS Wola I

2.      VC Dresden                   2. Trefl Gdańsk          2. Slavia Svidnik     2. BAS Białystok

3.      Plas W-wa                    3. Olimp Ostrołęka    3. Sparta Braniewo 3. Aon Wiedeń

4.      Wrzos Międzyborów    4. Mos Wola II            4. OSiR Żyrardów   4. Skok Wołomin

 

 

Turniej jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Miasta Stołecznego Warszawy.

  

 

PIĄTEK 18.11.2011

Sektor 1

Sektor 2

Sektor 3

16.00 (1) AZS Olsztyn – Plas Warszawa

(2) MOS W II-Wicher Kobyłka

(3) MOS Wola I- Skok Wołomin

17.00 (4) Trefl Gdańsk-Wicher Kobyłka

(5) Sparta Braniewo - Żyrardów

(6) BAS Białystok-Skok Wołomin

18.00 (7) VC Dresden- Wrzos

(8) Slavia Svidnik – Żyrardów

(9) Aon Vienna  – MOS Wola I

SOBOTA 19.11.2011

9.00 (10)  Plas Warszawa- Wrzos

(11) Olimp – Trefl Gdańsk

(12) Wifama Łódź-Sparta Braniewo

10.00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10.30 (13) AZS Olsztyn -  VC Dresden

(14) Wifama Łódź-Slavia Svidnik

(15) MOS Wola I – BAS Białystok

11.30 (16) AZS Olsztyn – Wrzos

(17) Wicher Kobyłka - Olimp

(18) Aon Vienna – Skok Wołomin

12.30 (19)  Plas W-wa - VC Dresden

(20) Trefl Gdańsk-MOS Wola II

(21) Slavia Svidnik–Sparta Braniewo

13.30  (22) MOS Wola II-Olimp

(23) Wifama Łódź - Żyrardów

(24) BAS Białystok - Aon Vienna

 

PRZERWA OBIADOWA

 

ĆWIERĆFINAŁY

16.30                 (25)        A1 –D2

(26)           B1- C2

(27)     A2 – D1

17.30                 (28)       B2 – C1

(29)         A3 –D4

(30)     A4 – D3

18.30                 (31)       B3 – C4

(32)         B4 – C3

 

 

 

NIEDZIELA 20.11.2011

  9.00               H1(p.29) – H4(p.32)

H2(p.30) – H3(p.31)

G1(w.29) – G4(w.32)

10.00               G2(w.30) –G3(w.31)

F1(p.25) – F4(p.28)

F2(p.26) – F3(p.27)

11.00               E1(w.25) –E4(w.28)

E2(w.26) – E3(w.27)

o miejsce 1

12.00                    o miejsce 13

o miejsce 11

o miejsce 9

13.00                      o miejsce 7

o miejsce 5

o miejsce 

14.00                             SPOTKANIE FINAŁOWE o I MIEJSCE W TURNIEJU NA GŁÓWNYM BOISKU

15.00                                                WRĘCZENIE PUCHARÓW , MEDALI  i NAGRÓD

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy