Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Młodzicy MOS Wola grali w Białymstoku

W dniach 29-30.10.2011 odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików rocznika 98’ o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku. W turnieju wystąpiło siedem drużyn. Drużyna UMKS MOS Wola Warszawa trenera Konrada Copa zajęła trzecie miejsce.

 

Zawody były okazją do zaprezentowania się zawodników, którzy w I drużynie młodzików mają niewiele szans do pokazania się na parkiecie. Większość graczy MOS-u stanowili uczniowie Gimnazjum nr 48, gdzie chłopcy uczęszczają do klasy sportowej.

Nagrodę dla najlepszego rozgrywającego turnieju dostał Maciej Kuć. Na pochwałę zasługuje również występ  Aleksandra Jassa z rocznika 99’ trenera Pawła Wasilewskiego, który wspomógł starszych kolegów.

Wyniki turnieju:

Mos Wola – GimNet Mońki 2-0 (19,12)

Mos Wola  – AZS UWM Olsztyn 2-0 (14,10)

Mos Wola – Skok Wołomin 2-0 (16,21)

Mos Wola – Olimp Ostrołęka 1-2 (16,-25,-14)

Mos Wola  – Gim Białystok 2-0 (21,19)

Mos Wola  – BAS Białystok 0-2 (-21,-19)

Skład Mos-u: Kamil Rusak, Maciej Kuć, Maksymilian Warzywoda, Adrian Kacperkiewicz, Wiktor Siewierski, Konrad Bączek, Kamil Krukowski, Aleksander Jass, Kacper Żabicki, Maciej Kusiński.

W turnieju nie wystąpił z powodu choroby kapitan drużyny Daniel Grzymała, a Kamil Rusak zgodnie z umową z trenerem rozegrał w całym turnieju tylko 5 setów. Niestety w czasie wyjazdu Kamil doznał poważnego urazu, który eliminuje go z gry na kilka tygodni. Kamilowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

dodał: RK

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry