Aktualności

31.10.2011

Zapalamy znicze i nasze myśli kierujemy ku tym, którzy odeszli, a o których pamiętamy

W Święto Zmarłych odwiedzamy cmentarze i zapalamy znicze, a nasze myśli kierujemy ku tym, którzy odeszli. Odeszli także przyjaciele z MOS-u Wola.

  • Zapalmy znicze...
    Zapalmy znicze...

 

Dzisiaj nasze myśli kierujemy ku tym, którzy odeszli. Odeszli także przyjaciele z MOS-u Wola. W ostatnich latach odeszło ich wielu.

Zapalmy więc znicze za tych, którzy odeszli, a o których pamiętamy...

Zapalmy znicze za wszystkich ludzi MOS Wola , za byłych pracowników ośrodka , za szkoleniowców, za zawodników MOS-u Wola, którzy odeszli, a których wspominamy i o których pamiętamy.

Pamiętamy o naszych młodych siatkarzach , którzy odeszli nagle , jak Arek Gołaś, Łukasz Jałoza, Dawid Mańkowski.

W ubiegłym roku odeszli kolejni Przyjaciele MOS-u Wola. Zmarł trener Krzysztof Kowalczyk , który był jednym z założycieli Uczniowskiego Klubu Sportowego przy MOS Wola i członkiem zarządu UMKS w latach 2002-2006.

Odszedł Piotr Foks, zasłużony działacz sportu szkolnego, wiceprzewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza, który przez wiele lat organizował międzynarodową wymianę dla młodzieży naszego MOS Wola, był wielokrotnie uczestnikiem imprez sportowych w MOS Wola. Wiele pokoleń młodzieży wolskiego ośrodka pamięta Prezesa Piotra Foksa z obozów letnich w Stręgielku.

Zapalmy znicze...

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy