Wygrana juniorek w I lidze wojewódzkiej

26.10 w środę juniorki Mos Wola w hali przy ul. Rogalińskiej 2, podejmowały zespół z Radomia: UKS 13 Mecz zakończył się zwycięstwem siatkarek MOS Wola 3:0.

Goście rozpoczęli mecz z dużym impetem i już przy stanie 2:6 trener Artur Wójcik prosił o czas. Przede wszystkim zawodniczki Mosu nie radziły sobie w bloku. Były skutecznie omijane przez wysokie przyjujące z Radomia. Gdy zafunkcjonowała zagrywka i kontry to trener gości poprosiła o czas przy stanie 8:11. Nasze zawodniczki dalej odrabiały straty, a potem powiększyły prowadzenie i nie oddały do końca.

W drugim secie wyrównana walka toczyła się od początku. Żaden z zespołów nie potrafił swoją grą udokumentować przewagi. Dopiero od stanu 11:11, 8 punktów z rzędu pozwoliło gospodyniom na bezpieczne dowiezienie zwycięstwa do końca.

Podobnie jak drugi rozpoczął się trzeci set, lecz pierwsze przewagę (na 7:9) zdobyły radomianki. Zawodniczki Mosu opanowały nerwy , skutecznie zagrały w ataku i zagrywce, a w efekcie przejęły prowadzenie. W dalszej części seta nasz zespół wyraźnie poprawił wszystkie elementy techniczne i zakończył tego seta z wynikiem 25:17.

MOS Wola- UKS 13 Radom 3:0 (25:23; 25:15; 25:17)

Skład MOS-u: Semeniuk Adriana, Nadowska Małgorzata, Mikos Małgorzata (L), Pietrzyńska Aneta, Gniadek Daria (L), Jankowska Gabriela (K), Doniek Agnieszka, Kowalska Aleksandra, Kowalewska Karolina, Skoczeń Anna, Zawadzka Justyna, Paziewska Monika