Aktualności

26.10.2011

Kolejne zwycięstwo kadetów II ’96 w II lidze Mazowsza

Kadeci trenera Najmowicza wygrali 3:1 z Metrem II w rozgrywkach II ligi kadetów Mazowsza.

 • MOS Wola i Metro przed meczem
  MOS Wola i Metro przed meczem
 • Atak z lewego skrzydła
  Atak z lewego skrzydła
 • Skuteteczny blok kadetów MOS Wola II
  Skuteteczny blok kadetów MOS Wola II
 • Mecz kadetów - pierwsza piłka meczowa
  Mecz kadetów - pierwsza piłka meczowa
 • Radość zawodników po udanej akcji
  Radość zawodników po udanej akcji

 

W środę 26 października druga drużyna kadetów MOS Wola grała z Metrem II Warszawa w hali przy ulicy Rogalińskiej. Podobnie jak w poprzednim spotkaniu tych samych drużyn na Ursynowie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla MOS-u.
 
MOS Wola II - Metro II Warszawa 3:1 (28:26, 25:21, 16:25, 25:18)
 
Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. Potem przeciwnicy odskoczyli na kilka punktów (18:14), ale wkrótce nasi zawodnicy doprowadzili do remisu po 20. Metro miało dwie piłki setowe jednak to zawodnicy MOS-u zachowali zimną krew w końcówce seta i wygrali na przewagi.
 
W drugim secie zapowiadał się równie zacięty bój jak w pierwszej odsłonie meczu. Zespoły naprzemiennie zdobywały po kilka punktów jednak wciąż będąc w kontakcie. Na półmetku seta, kadeci MOS Wola wypracowali przewagę, której nie oddali do końca, pewnie wygrywając 25:21.
 
W trzecim secie zawodnicy MOS-u Wola utracili koncentrację. Od  początku Metro uzyskało kilkupunktową przewagę, która z biegiem czasu powiększała się. Gospodarze zdobywali po kilka punktów, jednak nie zdołali odrobić wysokiej straty i przegrali seta do 16.
 
Początek czwartego seta to błędy zespołu przyjezdnych i lepsza gra gospodarzy, które dały efekt w postaci wysokiego prowadzenia i kontroli całego seta. Przeciwnicy starali się jeszcze doprowadzić do tie-breaka, jednak bezskutecznie. Nasi zawodnicy pewnie wygrali seta i całe spotkanie.
 
Dzisiejszym meczem kadeci MOS Wola II zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie A. Czeka ich jeszcze mecz z Dębiną Nieporęt, którego wynik nie zmieni już lidera grupy.
 
W dalszej części rozgrywek MOS Wola II zagra dwa mecze z drużyną, która zajmie drugie miejsce w grupie D. Ich stawką będzie wejście do pierwszej czwórki II ligi kadetów. W grupie D grają LKS Wrzos Międzyborów, KKS Armat Kozienice i OSiR Żyrardów. Na półmetku rozgrywek prowadził Międzyborów przed Kozienicami.
 
 
Skład drużyny kadetów MOS Wola II:
Michał Włostowski, Fryderyk Zdrojewski, Mikołaj Pilecki, Daniel Gałęzowski, Damian Pawłowski, Krystian Kokoszka, Jakub Choromański (libero), Jakub Brudziński, Jakub Mroczek, Piotr Górski, Daniel Wnorowski, Marcin Czyżewski
 
dodała RG
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy