Porażka drugoligowej drużyny siatkarzy MOS Wola w Hajnówce.

Zespół siatkarzy MOS Wola przegrał 1:3 w wyjazdowym meczu z Pronarem Hajnówka. Drużyna trenera Krzysztofa Wójcika znalazła się na dalekim miejscu w ligowej tabeli, ale trzeba przyznać, że większość z rozegranych spotkań grała z czołowymi drużynami.

Pronar Hajnówka - MOS Wola Warszawa 3:1 (25:23)(25:11)(23:25)(25:21)

Skład drużyny MOS Wola:

Bartczak (1pkt.), Żakieta (8), Wasilewski (8), Jarzembowicz (5), Kaczmarek (3) (kapitan), Pawlewicz (16), Linka (libero) oraz Sutyniec (3), Makowski, Piskorz, Poinc (7), Jadacki (2)

Trener Krzysztof Wójcik powiedział:

Uważam, że zespół rozegrał  niezłe spotkanie. Hajnówka to jeden z trzech faworytów do awansu z naszej grupy, mają dużo lepszy skład niż rok temu. Dwa sety w tym meczu rozstrzygały się w samych końcówkach. Było bardzo dużo walki punkt za punkt. W pierwszym secie w końcówce prowadziliśmy i była szansa na wygraną , niestety najważniejsze piłki ostatecznie wygrali gospodarze.
 Różnica na korzyść gospodarzy była w zagrywce. Serwowali bardzo dobrze na swojej hali, mieliśmy sporo kłopotów sami robiąc 24 błędy w tym elemencie.