Aktualności

14.10.2011

Kadetki MOS Wola I '95 przegrały ze Spartą Warszawa

Kadetki MOSu I Wola trener Elżbiety Lizińczyk w rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza były podejmowane przez Spartę Warszawa. Faworytem meczu były Prażanki, ale nasze zawodniczki chciały sprawić niespodziankę.

  • Drużyna kadetek MOS Wola
    Drużyna kadetek MOS Wola

Początek pierwszego seta to skuteczna gra blokiem przeciwniczek, która spowodowała, że w szeregi MOSu wkradła się niepewność w działaniach przy siatce. Mimo dobrego przyjęcia zagrywki, nie potrafiliśmy skończyć piłki atakiem.

Tak samo wyglądała gra w drugim secie. Dalej było trochę lepiej. Kilka razy obity blok przeciwniczek i „kiwki” do środka spowodowały dekoncentrację w szeregach Sparty, która zaczęła psuć zagrywkę. W tym momencie ambitna gra naszych dziewcząt przyniosła wygraną w trzecim secie.

Czwarty set to znów koncertowa gra Sparty przy siatce, a u nas proste błędy w przyjęciu i brak skuteczności w kontrataku.

 Sparta – MOS Wola 3:1

Skład zespołu MOSu: Świercz Ola, Grzeszczak Ola, Szyjka Iza, Gawlik Kamila, Bratman Ania, Bratman Magda, Jędrzejewska Kasia, Grajek Paulina, Jasik Julka, Karcz Ania, Robaszkiewicz Marta

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy