Aktualności

12.10.2011

Kolejne zwycięstwo Kadetów ’96 w II lidze Mazowsza

Drużyna kadetów trenera Najmowicza pokonała w trzech setach zespół Dębiny Nieporęt. Po dwóch pewnych zwycięstwach na wyjeździe młodsi kadeci wygrali teraz w hali na Rogalińskiej i zajmują pierwsze miejsce w grupie A II ligi mazowieckiej.

 • Atak MOS Wola w meczu z Dębiną Nieporęt
  Atak MOS Wola w meczu z Dębiną Nieporęt
 • Akcja z meczu młodszych kadetów
  Akcja z meczu młodszych kadetów
 • Punktowy blok MOS-u
  Punktowy blok MOS-u
 • Skuteczne kiwnięcie ze środka
  Skuteczne kiwnięcie ze środka
 • Grają kadeci z rocznika 1996
  Grają kadeci z rocznika 1996
 • Blokują zawodnicy Dębiny Nieporęt
  Blokują zawodnicy Dębiny Nieporęt

 

W środę 12 października kadeci trenera Najmowicza z rocznika 1996, grający jako MOS Wola II, zagrali swój trzeci mecz w II lidze kadetów.
 
Zarówno MOS Wola jak i Dębina Nieporęt wygrały swoje dotychczasowe mecze, toteż ich bezpośrednie spotkanie toczyło się o pierwsze miejsce w grupie A.
 
W pierwszym secie silną bronią naszych kadetów była zagrywka. Pozwoliło to im uzyskać wysokie prowadzenie, którego nie oddali już do końca seta, wygrywając go do 10.
 
Na początku drugiego seta, w wyniku błędów naszej drużyny goście uzyskali kilkupunktowe prowadzenie. Po czasie wziętym przez trenera Najmowicza nasi chłopcy odrobili straty i wkrótce wyszli na prowadzenie. Set zakończył się wygraną MOS Wola 25:16.
 
Trzeci set był najbardziej wyrównany. Przez dłuższy czas trwała walka punkt za punkt. Pod koniec seta gospodarze wyszli na prowadzenie. Przeciwnicy obronili kilka piłek meczowych jednak to MOS Wola cieszył się ze zwycięstwa.
 
MOS Wola II Warszawa - Dębina Nieporęt 3:0 (25:10, 25:16, 25:22)
 
 
 
Tabela grupy A II ligi kadetów po 3 kolejkach:
 
miejsce
drużyna
mecze
punkty
sety
1.
UMKS MOS Wola II Warszawa
3
6
9:1
2.
UKS Dębina Nieporęt
3
5
6:4
3.
MKS MDK II Warszawa
3
4
3:8
4.
KS Metro II Warszawa
3
3
4:9
 
Kolejne trzy mecze (rewanżowe) wyłonią w grupie A dwie drużyny, które wraz z najlepszymi drużynami z pozostałych 3 grup będą grały o miejsca 1-8 w drugiej lidze. Kadeci MOS Wola II są na bardzo dobrej drodze by ten cel osiągnąć.
 
 
Skład kadetów MOS Wola II:
 
Michał Włostowski, Jakub Brudziński, Mikołaj Pilecki, Daniel Gałęzowski, Damian Pawłowski, Krystian Kokoszka, Jakub Choromański (libero), Jakub Mroczek, Fryderyk Zdrojewski, Daniel Wnorowski, Piotr Górski, Marcin Czyżewski
 
dodał/a RG
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy