Aktualności

12.10.2011

W sobotę o godz.13,30 kolejny mecz siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn.

Drużyna siatkarzy MOS Wola w sobotę o godz.13,30 zagra z Wilgą Garwolin w meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn. Zapraszamy do przyjścia do hali MOS-u i gorącym dopingiem wspomóżmy naszych siatkarzy! Tak jak w minionych latach na meczach II ligi można będzie wygrać pamiątkę klubową. ZAPRASZAMY!

  • Kibice bardzo mogą pomóc gorącym dopingiem. Pomóżmy naszym siatkarzom!
    Kibice bardzo mogą pomóc gorącym dopingiem. Pomóżmy naszym siatkarzom!

 

Przyjdź w sobotę na godz. 13,30 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu MOS Wola Warszawa - Wilga Garwolin  będą do wylosowania:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA

Maskotki klubowe - Myszka Mosówka i Misiek Mosek

Kołatka - rączka do dopingowania,

Długopisy klubowe
Proporczyki MOS Wola 
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy