Przegrany mecz juniorów w I lidze mazowieckiej

We wtorek juniorzy Mos Wola I podejmowali u siebie zespół KS Metro I Warszawa. Apetyt na zwycięstwo był duży. Nawet pierwsze fragmenty gry wydawały się przemawiać za gospodarzami. Jednak z biegiem czasu przebieg gry stawał się coraz bardziej jednostronny i goście zdecydowanie udowodnili swoją wyższość.

W pierwszym secie przewaga (prawie cały czas dwupunktowa) naszego zespołu utrzymywała się do stanu 23:21, żeby przegrać seta 23:25
W drugiej odsłonie MOS  od początku zdobył przewagę, prowadząc nawet 12:7. W dużej mierze zawdzięczając ją skutecznemu blokowi. Do końca seta przewaga jeszcze kilkakrotnie się wahała, ale prowadzenie się nie zmieniło.
Niestety dwa kolejne sety to zdecydowana przewaga Metra. W miarę upływu czasu coraz mocniejsza zagrywka i skuteczność na kontrach pozwoliły  gościom wywieźć z Rogalińskiej cenne zwycięstwo.

MOS Wola- KS Metro I Warszawa 1:3 (23:25; 25:19; 20:25; 17:25)

Skład MOS-u I:Gregorowicz, Szczepaniak, Paszak, Zackiewicz, Surdyn, Olszewski (L), Trzciński, Bąk, Dmowski, Wasiucionek, Leśniewski, Bujniak