Aktualności

06.10.2011

Zapraszamy na pierwszy mecz II ligi mężczyzn na Rogalińskiej.

W piątek o godz.19,30 w hali przy ul. Rogalińskiej siatkarze MOS Wola zagrają swój pierwszy w tym sezonie mecz w roli gospodarza. Rywalem naszych siatkarzy będzie Żyrardowianka. Zapraszamy do przyjścia do hali MOS-u i gorącym dopingiem wspomóżmy naszych siatkarzy! Tak jak w minionych latach na meczach II ligi można będzie wygrać pamiątkę klubową. ZAPRASZAMY!

 

 

Przyjdź w piątek na godz. 19,30 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu MOS Wola Warszawa - KS Żyrardowianka będą do wylosowania:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA

Maskotki klubowe - Myszka Mosówka i Misiek Mosek

Kołatka - rączka do dopingowania

Długopisy klubowe
Proporczyki MOS Wola 
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Warto przeczytać wywiad z rozgrywającym naszego zespołu II ligi - Adrianem Bartczakiem, który przeprowadził red. Tomasz Tardała ze Strefy Siatkówki: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-10-05-adrian-bartczak-mamy-bardzo-mlody-sklad.

Wywiad ten i wiele innych wiadomości można przeczytać na naszej strone klubowej na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/MOS-WOLA-Warszawa/138726976186206#!/pages/MOS-WOLA-Warszawa/138726976186206

Zapraszamy na stronkę.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy