Połowiczne szczęście drużyn MOS Wola w Radomiu

W czwartek w Radomiu grały swoje mecze w mistrzostwach Mazowsza dwa zespoły MOS Wola. Juniorzy, po dramatycznej walce ulegli Czarnym Radom 2:3, mając rywali "na widelcu", zaś kadetki też po pięciosetowym pojedynku wygrały z UKS 13 Radom.

POŁOWICZNE SZCZĘŚCIE W RADOMIU

Niewykorzystana szansa juniorów. Tymi słowami można określić zawody przeciwko Czarnym w Radomiu. Po pierwszym przegranym secie nasi zawodnicy złapali odpowiedni rytm i wygrali dwie kolejne partie.

Koncówka czwartej partii to heroiczna walka radomian i bezradność naszych zawodników. Przy prowadzeniu przez MOS Wola 2:1 w setach i 24:19 w czwartej partii nasi siatkarze przegrali siedem kolejnych akcji i set oddaliśmy stosunkiem 24:26. Przegrany set i potem mecz, który powinien być wygrany.

RCS Czarni- MOS Wola 3:2 (25:17; 25:27; 21:25; 26:24; 15:13)

Skład Mosu: Dmowski, Wasiucionek, Bąk, Zackiewicz, Baran, Trzciński,Olszewski (L) oraz Gregorowicz, Szczepaniak, Paszak, Grzyb, Surdyn

_______________________________________________________

Kadetki MOS I Wola '95 rozegrały w Radomiu bardzo nierówny mecz.

W przegranych setach popełniały bardzo dużo błędów w ataku i zagrywce. Widoczny był brak komunikacji na boisku. Wygrane sety to zgoła odmienny widok. Pewność, zorganizowanie i dobra gra w każdym elemencie.

UKS 13 Radom - MOS Wola Warszawa 2:3 (25:19,9:25,25:20,20:25, 5:15)

Skład Mos Wola: Szyjka, Grzeszczak, Grajek, Bratman A, Świercz, Karcz,Saganowska, Olak, Jędrzejewska, Robaszkiewicz