Kadetki i kadeci MOS Wola wicemistrzami Mazowsza

Zakończyły się rozgrywki w kategorii kadetów. Dziewczęta i chłopcy z MOS zdobyli tytuły wicemistrzowskie na Mazowszu i zagrają w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski

Dziewczęta trenera Stanisława Lizińczyka rozegrały dwa mecze dodatkowe z Niedźwiadkiem Węgrów o tytuł mistrzyń Mazowsza 2004. Ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Sosnowca przyjechała  Iza Kożon i wspomogła nasze dziewczęta w walce o mistrzoswski tytuł.
Dziewczęta pierwszy mecz wygrały 3:2. Prowadziły już 2:0, ale niestety nie postawiły przysłowiowej  kropki nad i.  Potem przegrały dwa sety  i dopiero wygrały piątą partię. Była to niestety za mała zaliczka.  W drugim meczu MOS Wola przegrał 1:3 i w bilansie dwóch meczów był gorszy o jednego seta.
Gratulacje dla dziewczyn i trenera za awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Kadeci trenera Mirosława Grygoruka grali turniej finałowy mistrzostw Mazowsza na ul. Hawajskiej. Pierwszego dnia turnieju przegrali z drużyną gospodarzy , z Metrem 1:3, w drugim dniu wygrali z drużyną Junior Stolarki Wołomin 3:1 i... czekali co się wydarzy w niedzielę, w ostatnim meczu.
Metro pokonało 3:2 Stolarkę i zostało mistrzem Mazowsza. Nasz zespól na drugim miejscu zapewnił sobie awans do ćwierćfinałów MP.
Start naszego zespołu kadetów w turnieju finałowym, mimo awansu , nie był zbyt udany. Przede wszystkim gra naszych pozostawiała wiele do życzenia. Biorąc nawet pod uwagę to, że zespół powstał niedawno i trenuje razem dopiero od kilku miesięcy, mimo wielu chorób i kontuzji , np.Stępień nie trenował ostatnio przez kilka tygodni, J. Kiszka z konieczności gra na libero zamiast na ataku z powodu urazu kręgosłupa, itd, itd - to ocena gry drużyny w tym turnieju musi być negatywna.
Mamy nadzieję, że zespół się zmobilizuje i w dalszej części rozgrywek pokaże , że potrafi coś zagrać, a nie będziemy tylko mówili, że zespól ma duże możliwości.