Aktualności

19.09.2011

Polscy siatkarze na podium Mistrzostw Europy! Już w czwartek powitamy w hali "KOŁO" Fabiana Drzyzgę.

Polscy siatkarze po wygraniu z Rosją 3:1 zdobyli brązowy medal Mistrzostw Europy! Już w czwartek w hali "Koło" na Sportowej Inauguracji Sezonu Siatkarskiego gdzie spotykają się wszyscy Mosowcy, powitamy Fabiana Drzyzgę - wychowanka MOS Wola, członka brązowej polskiej drużyny. Głównym punktem programu będzie mecz pomiędzy AZS Tytan Częstochowa a MOS Wola Warszawa oraz prezentacja drużyn naszego klubu.

  • Radość polskich siatkarzy po wygraniu meczu z Rosją o brązowy medal ME.
    Radość polskich siatkarzy po wygraniu meczu z Rosją o brązowy medal ME.

 

W dniu 22 września odbędzie się Sportowa Inauguracja Sezonu Siatkarskiego na Woli. W hali "Koło" przy ul. Obozowej spotykają się wszyscy członkowie MOS Wola, trenerzy, rodzice naszej młodzieży i zaproszeni goście.

Młodzież MOS Wola proszona jest o przybycie do hali na godz.16,30. Wskazane jest przyniesienie rekwizytów do dopingowania siatkarzy jak np. szaliki klubowe, kołatki.

W tym dniu wszystkie zajęcia treningowe w hali przy Rogalińskiej i Deotymy są odwołane i młodzież oraz pracownicy MOS Wola przybywają do hali Koło.

Wszystkie grupy MOS-u zajmują miejsca obok siebie na widowni według planu, który mają trenerzy. Planowana jest prezentacja naszych zespołów, a młodzież występuje w strojach klubowych.

Głównym punktem programu będzie mecz pomiędzy zespołem ekstraklasy mężczyzn AZS Tytan Częstochowa a MOS Wola Warszawa. Nasi siatkarze liczą na gorący, sportowy, kulturalny doping.

ZAPRASZAMY !

O imprezie w hali KOŁO pisze największy portal siatkarski Strefa Siatkówki:

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-09-19-czestochowianie-uswietnia-inauguracje-sezonu-na-warszawskiej-woli

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy