Aktualności

02.09.2011

ROZKŁAD ZAJĘĆ TRENINGOWYCH 2011/2012

  • MOS Wola
    MOS Wola

 

TERMINARZ TRENINGÓW W MOS WOLA 

NA ROK 2011/2012

KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – 93/94

poniedziałek           19.30 - 21.00             MOS

wtorek                    19.00 - 21.00             MOS  + 17.00-18.30 G 48 Deotymy

czwartek                  19.00 – 21.00            MOS        

sobota                     10.30  - 12.30            MOS

 

KRZYSZTOF WÓJCIK – JUNIORZY II – 93/94 i II Liga

poniedziałek        19.00 - 20.00                       siłownia MOS

wtorek                   19.30 – 21.00                      G 48 Deotymy

 czwartek              19.00 – 21.00                      Riwiera

 piątek                   19.30 – 21.00                      MOS    

sobota                   termin meczowy

 

PIOTR NAJMOWICZ – KADET II - 96

poniedziałek        17.00-18.30                        G 48 Deotymy

środa                     17.00-19.00                        MOS

czwartek               18.30-20.00                         G 48 Deotymy

piątek                    18.00-19.30                         III LO

 

JACEK BANASIK – KADET I - 95

wtorek                   17.00-18.30                         G48 Deotymy

czwartek               17.00-19.00                      MOS             

piątek                    17.00 - 18.30                       G48 Deotymy

sobota                   12.30 – 14.30                      MOS

                                                                                                                             

KONRAD COP – MŁODZICY  I – 97/98

poniedziałek        18.30-20.00                         G 48 Deotymy

środa                     17.00-18.30                         G 48 Deotymy

piątek                    17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

PAWEŁ WASILEWSKI - MŁODZIK II – 97/98

poniedziałek        18.30-20.00                         G 48 Deotymy

wtorek                   17.00-18.30                         LO III

piątek                    16.30-18.00                         LO III

 

PAWEŁ WASILEWSKI –  CHŁOPCY MINI 99

 

poniedziałek        17.00-18.30         G 48 Deotymy

wtorek                   15.30-17.00         MOS

piątek                    15.00-16.30         MOS

 

KONRAD COP – CHŁOPCY -MINI ‘00/01

poniedziałek        16.00-17.30          MOS

wtorek                   15.30-17.00          MOS

czwartek               15.00-16.30          MOS

 

ARTUR WÓJCIK – JUNIORKI 93/94

wtorek                   18.30-20.00         III LO

środa                     19.00-21.00          MOS

piątek                    16.30-18.00         MOS

sobota                     9.00-10.30          MOS

 

ELŻBIETA  LIZIŃCZYK - KADETKI I - 95

wtorek                   17.00 - 19.00       MOS

czwartek               18.30 – 20.00      G 48 Deotymy

piątek                    18.00 - 19.30        MOS

sobota                   10.00-12.00         G48 Deotymy

 

 ARTUR WÓJCIK – KADETKI II - 96

poniedziałek                        17.30 – 19.30      MOS

środa                                     15.30 - 17.00       MOS

czwartek                              17.00-18.30        G48 Deotymy

 

STANISŁAW LIZIŃCZYK – MŁODZICZKI I – 97

 wtorek                  17.00-18.30         G48 Deotymy

czwartek               17.00-18.30          G48 Deotymy

piątek                    17.00-18.30         G48 Deotymy

 sobota                10.00-12.00         G48 Deotymy

 

PIOTR  TABOR - DZIEWCZĘTA  98

poniedziałek         16,00-17,30         MOS

środa                     17.30-19.00          III LO

piątek                    15.00-16.30          MOS

  

RADOSŁAW KRUKOWSKI - DZIEWCZĘTA  1999,2000,2001

wtorek                   17.00-18,30          G 48 Deotymy

środa                     17.00-18.30         G 48 Deotymy

czwartek               17.00-18.30          III LO

 

KRZYSZTOF MARUSZKIN- DZIEWCZĘTA  97 I MŁODSZE

wtorek                   14.30-16.00          SP 316

piątek                    15.00-16.30         SP 316

sobota                   10.00-11.30         SP 316  

 

MATEUSZ OSAKOWICZ – MINI SIATKÓWKA  99 I MŁODSI

 

poniedziałek                        14.30-16.00         SP 132

czwartek                               15,15-16,45         SP 132

piątek                                    15,15-16,45         SP 132

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PIOTR TABOR -  

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 96-95

Poniedziałek        17.30-19.00         III LO

Środa                    19.00-20.30         III LO

 

PIOTR TABOR -

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA -  CHŁOPCY  94-93

Poniedziałek        19.00-20.30         III LO

Czwartek              17.00 – 18.30      G 48 Deotymy

 

MATEUSZ OSAKOWICZ -

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  -  CHŁOPCY 96-95

poniedziałek        18.30-20.00         G 48 Deotymy

piątek                    19.30-21.00         III LO

 

MATEUSZ OSAKOWICZ -

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  -  DZIEWCZĘTA  94-93

poniedziałek        17.00-18.30         G 48 Deotymy

czwartek               19.00-20.30         III LO

 

BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI –

TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO  - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami                                                                                                           poszczególnych grup.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy