Aktualności

30.08.2011

Siatkarki MOS Wola powróciły z wakacyjnych zgrupowań treningowych

Wszystkie grupy siatkarek MOS Wola powróciły z wakacyjnych zgrupowań treningowych. Dziewczęta zdobywały formę na obozach w Cetniewie, Tomaszowie Lubelskim, Mławie, Rucianym Nidzie i w Płońsku.

  • Trening na obozie w Tomaszowie Lubelskim
    Trening na obozie w Tomaszowie Lubelskim
  • Trening juniorek na obozie w Cetniewie-Władysławowie
    Trening juniorek na obozie w Cetniewie-Władysławowie
  • Grupa siatkarek na obozie w Tomaszowie Lub.
    Grupa siatkarek na obozie w Tomaszowie Lub.

 

Siatkarki MOS Wola powróciły ze zgrupowań treningowych.

Kadetki i młodziczki w Tomaszowie Lubelskim

Dwa zespoły kadetek , rocznik 1995 – trener Elżbiety Lizińczyk i rocznik 1996 – trenera Artura Wójcika oraz młodziczki 1997 – trenera  Stanisława Lizińczyka w dniu 29 sierpnia 2011 wróciły z dwutygodniowego obozu szkoleniowego w Tomaszowie Lubelskim.

Dziewczęta były bardzo zadowolone z warunków jakie miały na obiektach  klubu sportowego Tomasovia (bardzo dobre wyżywienie), a kadra trenerska chwaliła swoje podopieczne za solidną pracę na treningach oraz atmosferę w zespołach.

Ośrodek Tomasovii położony na skraju lasu, gościnność gospodarzy oraz fajna, letnia pogoda, sprawiły że  siatkarki MOS Wola czuły  się tam bardzo dobrze.

Być może baza na obiektach Tomasovii  w Tomaszowie Lubelskim stanie się naszym miejscem obozowym  również w następnych sezonach.

Juniorki w Cetniewie i Mławie

Zespół juniorek MOS Wola , rocznik 1993-94, w czasie wakacji był na dwóch zgrupowaniach. Najpierw siatkarki MOS Wola trenowały w COS w Cetniewie w terminie 8 – 16 sierpnia.

Po krótkim odpoczynku juniorki  pojechały na drugi obóz do Mławy, w terminie 20-28 sierpnia, gdzie trenowały na obiektach Mławskiej Hali Sportowej pod kierunkiem trenera Rafała Skórnickiego.

Najmłodsze dziewczęta na obozach w Rucianem Nidzie i w Płońsku

Najmłodsze roczniki  sekcji dziewcząt przebywały na obozach w Rucianem Nidzie (1-14 sierpnia) oraz w Płońsku (18-28 sierpnia) pod kierunkiem trenerów Krzysztofa Czarnołęckiego i Tadeusza Szeligowskiego.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy