Aktualności

23.06.2011

Zakończyły się zawody w siatkówce plażowej o mistrzostwo Mazowsza.

Mistrzostwami młodziczek i młodzików zakończyły się mazowieckie rozgrywki w siatkówce plażowej 2011.Wcześniej walczyły kadetki i kadeci. Z par UMKS MOS Wola dwa duety młodzików stanęły na podium. Wicemistrzami Mazowsza zostali Fryderyk Zdrojewski i Michał Włostowski, zaś medal brązowy zdobyli Daniel Gałęzowski i Jakub Choromański.

  • Mistrzostwa Mazowsza już tradycyjnie odbywają się w kompleksie wypoczynkowym na Moczydle.
    Mistrzostwa Mazowsza już tradycyjnie odbywają się w kompleksie wypoczynkowym na Moczydle.

 

 

Oto wyniki zawodów o Mistrzostwo Mazowsza

MŁODZICY

1.        Stelmaszczyk Igor / Kowalski Łukasz (KS Metro Warszawa)

2.        Zdrojewski Fryderyk / Włostowski Michał (UMKS MOS Wola Warszawa)

3.        Gałęzowski Daniel / Choromański Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)

4.        Górski Piotr / Brudziński Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa

5-6.     Lemański Bartosz / Szczypkowski Karol (KS Metro Warszawa

Rola Radosław / Mroczek Paweł (UKS Plas Warszawa)

7-8.     Woźniak Rafał / Domański Filip (KS Metro Warszawa)

Chydziński Maciej / Pobiarżyn Piotr (MKS MDK Warszawa)

9-12.   Gardziński Aleksander / Mroczek Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)

Kubisiak Marek / Rembecki Bartosz (UKS Plas Warszawa)

Krupa Adam / Grodzicki Mateusz (MKS MDK Warszawa)

Darkowski Adam / Szwarc Tomasz (UMKS MOS Wola Warszawa)

13-16. Rybiński Cezary / Grabowski Bartosz (WUKS Junior Stolarka Wołomin)

Gniadzik Krzysztof / Król Zbigniew (MKS MDK Warszawa)

Kwartnik Michał / Mulik Mikołaj (KS Metro Warszawa)

Drobiecki Dawid / Kuczmara Grzegorz (KS Metro Warszawa)

17-19. Józefowski Marek / Kopeć Amadeusz (MKS MDK Warszawa)

Barański Piotr / Czyżewski Marcin (UMKS MOS Wola Warszawa)

Mamla Rafał / Fedorczyk Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

MŁODZICZKI

1.        Wądołkowska Anna / Pietraszkiewicz Krystyna (LTS Legionovia Legionowo)

2.        Bałdyga Paulina / Kowalczyk Justyna (OTPS Nike Ostrołęka)

3.        Brzezińska Ewelina / Brzezińska Karolina (UKS Żbik Pruszków)

4.        Brudnicka Katarzyna / Kurpiewska Natalia (UMKS MOS Wola Warszawa)

5-6.     Szeląg Aleksandra / Wilk Joanna (MUKS 13 Radom)

Olszewska Urszula / Sidor Karolina (AZS AWF Warszawa)

7-8.     Kucharska Klaudia / Krzysztofiak Emilia (UMKS MOS Wola Warszawa)

Szustak Małgorzata / Błachut Monika (UMKS MOS Wola Warszawa)

9-12.   Zbroch Wiktoria / Krześniak Aleksandra (UKS Plas Warszawa)

Dąbkowska Natalia, Milewska Anna (LTS Legionovia Legionowo)

Andrzejczuk Kamila / Gawlik Agnieszka (UKS Atena Warszawa)

Paprocka Paulina / Gaszewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa)

13-16. Trzos Sara / Saganowska Agnieszka (UMKS MOS Wola Warszawa)

Strzeżek Katarzyna / Kapera Aleksandra (UKS Atena Warszawa)

Parzyszek Klaudia / Werminowicz Kamila (AZS AWF Warszawa)

Dabrowska Patrycja / Burlińska Patrycja (UKS Atena Warszawa)

17-24. Kruk Kamila / Trojanek Dominika (UKS Olimp Tłuszcz)

Sadowska Weronika / Staszewska Paulina (UKS Plas Warszawa)

Szymańska Natalia / Dulemba Dagmara (Trójka Kobyłka)

Brzezińska Natalia / Szymanowska Klaudia (UKS Krótka Mysiadło)

Osowska Klaudia / Szczęśniak Aleksandra (AZS AWF Warszawa)

Krzemień Karolina / Właszczuk Aleksandra(AZS AWF Warszawa)

Spinek Natalia / Nalazek Aleksandra (Trójka Kobyłka)

Matusiak Klara / Rybus Agnieszka (UKS Atena Warszawa)

25-32. Żbikowska Katarzyna / Zielińska Sylwia (UKS Atena Warszawa)

Zmitrowicz Iga / Rybicka Julia (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

Bosiek Agnieszka / Olesinska Izabela (UKS Krótka Mysiadło)

Strauch Weronika / Łodej Marta (UKS Atena Warszawa)

Kaczyńska Jowita / Paszkowska Angelika (Trójka Kobyłka)

Kotkowska Klara / Stochel Julia (UKS Krótka Mysiadło)

Strumińska Natalia / Wachel Aleksandra (UKS Olimp Tłuszcz)

Machnacka Anna / Świątkowska Aleksandra (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

33-34. Olszewska Aleksandra / Łazarczyk Oliwia (UMKS MOS Wola Warszawa)

Słomka Aneta / Obłucka Zuzanna (UKS Krótka Mysiadło

KADETKI

1.        Maciejewska Anna / Zięba Alicja (UKS Atena Warszawa)

2.        Krakowska Sandra / Krakowska Agnieszka (UKS Plas Warszawa)

3.        Chudek Monika / Osewska Gabriela (UKS Plas Warszawa)

4.        Grzeszczak Aleksandra / Gawlik Kamila (UMKS MOS Wola Warszawa)

5-6.     Chmielewska Joanna / Dąbkowska Karolina (LTS Legionovia Legionowo)

Roman Amelia / Dybek Kinga (MUKS Sparta Warszawa)

7-8.     Antosiewicz Justyna / Słowińska Agata (LTS Legionovia Legionowo)

Osica Paulina / Rybicka Karolina (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

9-10.   Koper Magdalena / Brutkowska Izabela (MKS MDK Warszawa)

Szyjka Izabela / Dziekańska Julita (UMKS MOS Wola Warszawa)

11-14. Nagrodkiewicz Katarzyna / Olak Monika (UMKS MOS Wola Warszawa)

Kucińska Zuzanna / Kalinowska Sonia (MUKS Sparta Warszawa)

Wołosiak Justyna / Borczyńska Aleksandra (UKS Atena Warszawa)

Kowalska Karolina / Pawlik Karolina (UMKS MOS Wola Warszawa)

15-18. Wądołkowska Anna / Pietraszkiewicz Krystyna (LTS Legionovia Legionowo)

Kwiatkowska Monika / Sadowska Weronika (UKS Plas Warszawa)

Wojtas Małgorzata / Grzelak Ewelina (Beta Błonie / MKS MDK Warszawa)

Łaba Marta / Mirosz Aleksandra (MKS MDK Warszawa)

19-26. Żuromska Julia / Samul Agata (MKS MDK Warszawa)

Paprocka Paulina / Gaszewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa)

Zbroch Wiktoria / Krześniak Aleksandra (UKS Plas Warszawa)

Gumbrycht Barbara / Właszczuk Aleksandra (AZS AWF Warszawa)

Dąbkowska Natalia / Milewska Anna (LTS Legionovia Legionowo)

Czępińska Kinga / Szeląg Aleksandra (MUKS 13 Radom)

Lubaszka Katarzyna / Parka Aleksandra (UKS Atena Warszawa)

Andrzejczuk Kamila / Sawicka Adrianna (UKS Atena Warszawa)

Jasek Małgorzata / Gawlik Agnieszka (UKS Atena Warszawa)

27.      Grajek Paulina / Szymańska Dominika (UMKS MOS Wola Warszawa)

KADECI

1.        Malec Bartłomiej / Bryl Michał (RCS Czarni Radom)

2.        Mituniewicz Julian / Okraska Aleksander (KS Metro Warszawa / MKS MDK Warszawa)

3.        Stępień Maciej / Kubicki Andrzej (KS Metro Warszawa)

4.        Szalpuk Artur / Gębicki Jakub (MKS MDK Warszawa / KS Metro Warszawa)

5-6.     Pierzchała Jakub / Szczęsny Sebastian  (UKS Plas Warszawa)

Grodż Konrad / Stelmaszczyk Igor (KS Metro Warszawa)

7-8.     Koc Jakub / Olszewski Kacper (UMKS MOS Wola Warszawa)

Wąsik Czarek / Delev Aleksander (UKS Plas Warszawa)

9-10.   Kuczyński Sebastian / Kowalczyk Grzegorz (Pekpol Ostrołęka)

Ziółkowski Michał / Mata Maciej (UMKS MOS Wola Warszawa)

11-14. Wasiucionek Marcin / Bujniak Patryk (UMKS MOS Wola Warszawa)

Pawlik Bartosz / Wręga Jakub (KS Metro Warszawa)

Roguski Michał / Michalski Bartosz (UKS Plas Warszawa)

Jakubski Bartosz / Paszak Michał (UMKS MOS Wola Warszawa)

15-18. Kalinowski Łukasz / Wacławek Marcin (UKS Ósemka Pruszków)

Kędzior Kamil / Karpiński Michał (UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki)

Waśkiewicz Hubert  / Mroczek Paweł (UKS Plas Warszawa)

Rosa Daniel / Cybulski Olgierd (MKS MDK Warszawa)

19-30. Koncewicz Mateusz / Kulik Kajetan  (UMKS MOS Wola Warszawa)

Siuta Damian / Nieora Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)

Waliński-Trzewik Maciej / Żyluk Mateusz (UMKS MOS Wola Warszawa)

Zambrowski Maciek / Surgot Krzysztof (UKS Plas Warszawa)

Kąpielewski Dawid / Burczak Paweł (UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki)

Odziemkowski Andrzej / Wręga Bartosz (KS Metro Warszawa)

Kamiński Jan / Miernowski Michał (KS Metro Warszawa)

Baran Maciej / Leśniewski Antoni (UMKS MOS Wola Warszawa)

Zackiewicz Michał / Bugajak Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

Lesisz Patryk / Dukata Kamil (UMKS MOS Wola Warszawa)

Więcławski Mateusz / Szczepaniak Paweł (UMKS MOS Wola Warszawa)

Kozak Piotr / De Stefano J (UMKS MOS Wola Warszawa)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy