Aktualności

01.06.2011

Kadeci MOS Wola uczestniczą w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Piotra Najmowicza uczestniczy w finałach Mistrzostw Polski kadetów, wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju. Jest to piętnasty start kadetów MOS-u w turnieju finałowym MP. W pierwszym meczu MOS przegrał 0:3 z Delic Polem Częstochowa.W drugim dniu MOS Wola wygrał 3:2 ze Skrą Bełchatów.

  • Drużyna kadetów MOS Wola z trenerem P. Najmowiczem
    Drużyna kadetów MOS Wola z trenerem P. Najmowiczem

Program gier w turnieju finałowym w Bydgoszczy:

01.06.2011 (środa) - Hala BKS Chemik:

- godzina 10:00, EKS SKRA Bełchatów - MUKS Joker Rodło Piła,
- godzina 12:00, UMKS MOS Wola Warszawa - Delic-Pol Norwid Częstochowa,
- godzina 16:00, KS Gwardia Wrocław - MKS MDK Warszawa,
- godzina 17:45, UROCZYSTE OTWARCIE FMPK 2011,
- godzina 18:15, BKS Chemik Bydgoszcz - AKS I Rzeszów,

02.06.2011 (czwartek) - Hala BKS Chemik:

- godzina 10:00, MUKS Joker Rodło Piła - Delic-Pol Norwid Częstochowa,
- godzina 12:00, EKS SKRA Bełchatów - UMKS MOS Wola Warszawa,
- godzina 16:00, AKS I Rzeszów - MKS MDK Warszawa,
- godzina 18:00, BKS Chemik Bydgoszcz - KS Gwardia Wrocław,

03.06.2011 (piątek) - Hala BKS Chemik:

- godzina 10:00, UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Joker Rodło Piła,
- godzina 12:00, Delic-Pol Norwid Częstochowa- EKS SKRA Bełchatów,
- godzina 16:00, KS Gwardia Wrocław - AKS I Rzeszów,
- godzina 18:00, MKS MDK Warszawa - BKS Chemik Bydgoszcz,

04.06.2011 (sobota) - Hala BKS Chemik:

- godzina 10:00, III m (grupa A) - IV m (grupa B), (mecz 1),
- godzina 12:00, IV m (grupa A) - III m (grupa B), (mecz 2),
- godzina 16:00, I m (grupa A) - II m (grupa B), (mecz 3),
- godzina 18:00, II m (grupa A) - I m (grupa B), (mecz 4)

05.06.2011 (niedziela):

- godzina 09:00, mecz o VII i VIII miejsce (Hala ZS nr 26 ),
- godzina 11:00, mecz o V i VI miejsce (Hala ZS nr 26 ),
- godzina 10:00, mecz o III i IV miejsce (Hala BKS Chemik),
- godzina 12:00, mecz o I i II miejsce (Hala BKS Chemik ).

Trener Piotr Najmowicz zabrał do Bydgoszczy następujących siatkarzy:

(Numer na koszulce oraz nazwisko i imię)

2. Baran Maciej
3. Szczepaniak Paweł
4. Paszak Michał
6. Koc Jakub
7. Jakubski Bartosz
8. Olszewski Kacper
9. Leśniewski Antoni
10. Więcławski Mateusz
11. Wasiucionek Marcin
12. Bugajak Piotr
13. Grzyb Bartłomiej
14. Bujniak Patryk
15. Zackiewicz Michał
17. Surdyn Piotr

Wyniki pierwszego dnia turnieju:

UMKS MOS Wola Warszawa - Delic-Pol Norwid Częstochowa 0:3
(17:25, 27:29, 19:25)

EKS SKRA Bełchatów - MUKS Joker Rodło Piła 0:3
(21:25, 22:25, 22:25)

BKS Chemik Bydgoszcz - AKS I Rzeszów 3:0
(27:25, 25:21, 25:14)

KS Gwardia Wrocław - MKS MDK Warszawa 0:3
(26:28, 19:25, 22:25)

Wyniki drugiego dnia turnieju:

Skra Bełchatów - MOS Wola Warszawa 2:3 (25:22, 23:25, 18:25, 25:17, 13:15)

Joker Piła - Delic Pol Częstochowa 3:1

AKS Rzeszów - MKS MDK Warszawa 2:3

Chemik Bydgoszcz - Gwardia Wrocław 3:1


 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy