Aktualności

01.06.2011

Młodsi kadeci MOS Wola na turnieju "Pavasaris" w Wilnie na trzecim miejscu

Drużyna młodszych kadetów MOS Wola trenera Jacka Banasika uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju "Pavasaris" na Litwie. MOS Wola pojechał do Wilna na zaproszenie Siatkarskiej Szkoły Sportowej Taurus.

 • Turniej w Wilnie. Siatkarze MOS Wola wśród uczestników turnieju na zamknięciu zawodów.
  Turniej w Wilnie. Siatkarze MOS Wola wśród uczestników turnieju na zamknięciu zawodów.
 • W czasie pobytu na Litwie siatkarze MOS-u zwiedzili zamek w Trokach
  W czasie pobytu na Litwie siatkarze MOS-u zwiedzili zamek w Trokach
 • Ekipa MOS Wola w czasie spaceru po Wilnie
  Ekipa MOS Wola w czasie spaceru po Wilnie
 • Mobilizacja przed meczem
  Mobilizacja przed meczem
 • Drużyny uczestniczące w turnieju w Wilnie
  Drużyny uczestniczące w turnieju w Wilnie

 

Dnia 27.05 (piątek) drużyna kadetów trenera Jacka Banasika wyjechała na turniej "Pavasaris" do Wilna. Po ośmiogodzinnej podróży zespół dotarł na miejsce, gdzie po zjedzonej obiadokolacji udał się na spacer po wileńskiej starówce .

 

 

Pierwszym przeciwnikiem w turnieju był litewski zespół Szkoły Sportowej z Szawle, prowadzony przez trenera reprezentacji Litwy kadetów. Niestety nasi sąsiedzi okazali się lepsi i wygrali 3:1.

 

 

 

Drugi mecz MOS Wola rozegrał z SM Tauras z Wilna.  Ten mecz w wykonaniu drużyny MOS-u wyglądał dużo lepiej. Jego wynik to 3:1 dla Woli. Tym samym zespół nasz zrewanżował się drużynie z Wilna za porażkę poniesioną w Memoriale Zmarłych Siatkarzy MOS-u w Warszawie.

 

Na koniec dnia, dzięki pomocy pana Ludwika Adamovicia (dyrektor SM Tauras), nasi  kadeci pojechali  na wycieczkę do zamku w Trokach.

 

W niedzielę MOS Wola wygrał 3:0 z drużyną z Kowna . Celem było uzbieranie jak największej ilości małych punktów, potrzebnej do zwycięstwa w turnieju. Jednak zabrakło trochę szczęścia i ostatecznie zespół trenera Banasika zajął trzecie miejsce, przegrywając małymi punktami.

 

Wyniki turnieju "Pavasaris" w Wilnie:

 

 

 MOS- Szawle 1:3

SM Tauras- Kowno 3:0

Szawle- Kowno 3:0

Mos- SM Tauras 3:1

SM Tauras- Szawle 3:1

Mos- Kowno 3:0

 

Kolejność końcowa turnieju:

 

1.Dubysa Szawle

2.SM Tauras Wilno

3.Mos Wola Warszawa

4.Kowno

 

Drużyna kadetów wystąpiła w następującym składzie:  Kulik Kajetan, Siuta Damian, Nieora Jakub, Trzewik Maciej, Kozak Piotr, Prudzyński Mateusz, Wójcik Kamil, Ziółkowski Michał, Bieliński Mateusz, Koncewicz Mateusz, Żyluk Mateusz, Pilecki Mikołaj, Choromański Jakub oraz De Stefano Jakub.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy