Aktualności

07.05.2011

Trzy zwycięstwa młodziczek MOS Wola w ćwierćfinale Mistrzostw Polski we Wrocławiu i awans do półfinału

Drużyna młodziczek MOS Wola wygrała dwa mecze w pierwszym dniu turnieju ćwierćfinałowego w Wrocławiu. Młode siatkarki pokonały po 2:1 drużyny Gwardii Wrocław i Sparty Złotów.W niedzielę MOS Wola odniósł trzecie zwycięstwo, 2:1 z Sokołem Mogilno i zajął pierwsze miejsce w turnieju, uzyskując awans do półfinałów MP.

  • Zespół młodziczek z trenerem Arturem Wójcikiem
    Zespół młodziczek z trenerem Arturem Wójcikiem

            Młodziczki UMKS MOS Wola Warszawa awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski.

Nasze zawodniczki awans wywalczyły wygrywając wszystkie mecze turnieju we Wrocławiu. Młodziczki dbały o maksymalne emocje swoje, trenera i swoich kibiców od początku do końca, gra momentami była doskonała a momentami dramatyczna. Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami w tie breakach co świadczy o niesamowicie mocnej psychice i wierze do końca w siebie i koleżanki z drużyny.

 

Najpierw zwycięstwo z mistrzyniami województwa dolnośląskiego, gospodyniami turnieju Gwardią Wrocław 2:1 (25:10, 23:25, 15:13), następnie z mistrzem Wielkopolski Spartą Złotów 2:1 (25:13, 23:25, 15:11) i na koniec z Sokołem Mogilno 2:1 (26:24, 15:25, 15:13). Znów na wyróżnienie zasługuje zespołowość naszych dziewcząt, ogromne zaangażowanie i bardzo dobra atmosfera w zespole. 

 

            Dzięki zwycięstwu w turnieju UMKS MOS Wola będzie organizatorem półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek w dniach 21-22.05.2011r. Mamy nadzieję, że nasz zespół zaprezentuje równą formę co pozwoli wywalczyć awans do upragnionych finałów.

Rywalkami naszego zespołu w ½ będą zespoły Zryw-Volley Iława, MOSPS Białystok i STS Sandecja Nowy Sącz.

Serdecznie zapraszamy kibiców i namawiamy do gorącego dopingu.

 

W ¼ MOS reprezentowały: Prus Zuzia, Nadowska Małgosia, Szustak Małgosia, Nawrot Nina, Brudnicka Kasia, Jastrzębska Paulina, Żywek Gabrysia, Filipiak Wiktoria, Misiak Beata, Drzewiecka Luiza, Latos Magda, Błachut Monika.

 

Końcowa tabela turnieju:

  1. UMKS MOS Wola Warszawa
  2. Sparta Złotów
  3. Sokół Mogilno
  4. Gwardia Wrocław

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy