Aktualności

05.05.2011

Młodziczki wygrały turniej San-Pajda Volleyball Challenge 2011 w Łańcucie.

Drużyna młodziczek MOS Wola, która przygotowuje się do turnieju 1/4 Mistrzostw Polski, wygrała w Łańcucie turniej z udziałem 8 drużyn, pokonując w finale MKS Łańcut 2:1.

 • Drużyna młodziczek MOS Wola z trenerem Arturem Wójcikiem
  Drużyna młodziczek MOS Wola z trenerem Arturem Wójcikiem

 

            Przygotowujące się do ¼ Mistrzostw Polski młodziczki MOSu Wola Warszawa intensywnie spędziły długi majowy weekend startując w San-Pajda Volleyball Challenge 2011 w Łańcucie.

 

Nasze zawodniczki wygrały cały turniej w finale pokonując gospodynie zespół MKS Łańcut 2:1. W turnieju udział wzięło 8 zespołów w tym 3 które przygotowują się do ćwierćfinałów młodziczek.

            Turniej rozpoczął się od wczesnej pobudki (wyjazd 5.30!), długiej podróży i meczu przegranego z gospodyniami z Łańcuta 1:2. Następnego dnia, po odpoczynku dwa zwycięstwa 2:1 z Sandomierzem i 3:0 z koleżankami z Krótkiej Mysiadło.

Ostatniego dnia przyszedł czas na półfinał w którym dziewczęta dość gładko i szybko rozprawiły się z Jedynką Ostrowiec Świętokrzyski, a następnie finał znów z gospodyniami. Tym razem nasze dziewczęta zmobilizowane, pałające chęcią rewanżu za wcześniejszą porażkę zagrały bardzo dobry mecz i zwyciężyły 2:1, wygrywając cały turniej.  

 

Na podkreślenie zasługuje znów bardzo dobra gra całego zespołu, pożyteczne zmiany, dobra atmosfera, dopingowanie siebie nawzajem. Cieszy fakt, że udało się wrócić do dobrej dyspozycji przed ćwierćfinałami MP. Teraz tylko koncentracja, mobilizacja i walka we Wrocławiu.

Na turnieju w Łańcucie MOS reprezentowały: Prus Zuzia, Nadowska Małgosia, Szustak Małgosia, Nawrot Nina, Brudnicka Kasia, Jastrzębska Paulina, Żywek Gabrysia, Filipiak Wiktoria, Misiak Beata, Drzewiecka Luiza, Latos Magda, Błachut Monika.

 

Końcowa tabela turnieju:

 1. UMKS MOS Wola Warszawa
 2. San-Pajda Łańcut
 3. Tomasovia Tomaszów Lubelski
 4. Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski

W turnieju brały też udział MKS Piątka Sandomierz, UKS Jedynka Tarnów, Ekstrim Gorlice i Krótka Mysiadło.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (2)

Dodaj komentarz
 • brawo!!!
  a ktoś został najlepszą zawodniczka? :o
  KoKo
  2011/05/06 11:05
 • droga koko myślę że doskonale wiesz kto został mvp , bo doskonale tego kogoś "znasz" . Więc nie wiem po co te pytania ...
  Bo
  2011/05/13 20:59