Aktualności

07.04.2011

Kolejny dobry występ drugoligowej drużyny siatkarzy MOS Wola

Drużyna siatkarzy MOS Wola, która zakończyła już rozgrywki w II lidze mężczyzn jest obecnie pożądanym partnerem dla drużyn, które jeszcze walczą w rozgrywkach. Tym razem o mecz kontrolny poprosiła drużyna Camper Wyszków, która przygotowuje się do turnieju mistrzów o awans do I ligi. W meczu przy Rogalińskiej siatkarze MOS Wola zagrali kolejny dobry mecz i wygrali z drużyną z Wyszkowa.

  • Siatkarze MOS Wola w czasie meczu z Camperem...ale jeszcze w czasie oficjalnych rozgrywek.
    Siatkarze MOS Wola w czasie meczu z Camperem...ale jeszcze w czasie oficjalnych rozgrywek.

 

Seniorzy MOS Wola zagrali kolejny sparing po zakończeniu rozgrywek 2 ligi mężczyzn. Tym razem o mecz kontrolny poprosiła nasz zespół drużyna mistrza ligi - KS Camper Wyszków, która przygotowuje się do Turnieju Mistrzów o awans do 1 ligi.
 
Nasi siatkarze rozegrali kolejny dobry mecz i tak jak w poprzednim spotkaniu przeciwko Avii Świdnik odnieśli zwycięstwo, tym razem 3:0. W czwartym dodatkowym secie lepsi byli wyszkowianie.
 
Mecz miał bardzo wyrównany przebieg, żadna z drużyn nie była w stanie uzyskać większej przewagi. Gra toczyła się praktycznie punkt za punkt, aż do końcówek, gdzie nasi siatkarze trzy razy byli górą. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał sie Witek Pawlewicz, który brał na siebie ciężar gry w najważniejszych momentach.
 
Naszym siatkarzom gratulujemy udanego sezonu i liczymy na równie duże emocje w przyszłym!
 
 
MOS Wola Warszawa - KS Camper Wyszków 3:0 (27:25, 25:23, 26:24) i (18:25)
 
Skład MOS Wola: Bartczak, Sutyniec, Schamlewski, Wasilewski A., Pawlewicz, Nassalski, Linka (libero) oraz Skiepko, Trzciński, Smoliński, Mazur, Kaczmarek
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy