Siatkarze MOS Wola i Metra wygrywają po 3:0 w trzecim dniu finałów Mistrzostw Mazowsza juniorów.

Juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 Net Ostrołęka, a Metro także 3:0 wygrało z MKS MDK Warszawa w trzecim dniu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza, który rozgrywany jest w hali MOS Wola. Dalsze gry w sobotę i niedzielę.

Drużyna juniorów MOS Wola trenera Krzysztofa Felczaka wygrała bez starty seta z zespołem z Ostrołęki. Siatkarze MOS-u wyraźnie wygrali wszystkie trzy sety i mieli zdecydowana przewagę nad rywalami.

MOS Wola Warszawa - Net Ostrołęka 3:0 (25:15)(25:15)(25:18)

MOS Wola: Urbański, Bartosiak, Michalak, Gluz, Smoliński, Biernat, Linka (libero) oraz Skiepko, Wasilewski, Trzciński, Nikonowicz, Surdyn.

W kolejnym meczu siatkarze Metra wygrali 3:0 (25:21)(25:15)(25:14) z MKS MDK Warszawa.