Aktualności

18.01.2011

Juniorki MOS Wola awansowały do turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza

Drużyna juniorek MOS Wola trenera Krzysztofa Czarnołęckiego wygrała dwa mecze w fazie play-off z Radomiem i awansowała do turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza juniorek.

  • Mecz juniorek MOS Wola z Radomiem. Atakuje środkowa Justyna Zawadzka.
    Mecz juniorek MOS Wola z Radomiem. Atakuje środkowa Justyna Zawadzka.
  • Wystawia Agata Borońska, do ataku szykuje się Agnieszka Doniek
    Wystawia Agata Borońska, do ataku szykuje się Agnieszka Doniek

 

W poniedziałek juniorki rozegrały rewanż w ostatniej rundzie play off z drużyną z Radomia. Po pierwszym meczu wygranym na wyjeździe 3-0, w meczu na własnym boisku wystarczył jeden wygrany mecz do awansu do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek. Dziewczęta przystąpiły do gry bardzo skoncentrowane. Od samego początku uzyskały pewną i zdecydowaną przewagę. Przy stanie 5-2 dla MOSowianek na zagrywkę weszła Ola Kołtuniak. Mocną zagrywką z wyskoku kompletnie rozbiła przeciwniczki i doprowadziła do stanu 20-2. Wiele z zagrywek zakończonych było asem serwisowym, lub zagrywką punktową. Cały set zakończył się wynikiem 25-6. Podobnie wyglądały kolejne sety. Ostatecznie po 50 minutach mecz zakończył się pewnym zwycięstwem dając awans do rundy finałowej.


UMKS MOS WOLA - MUKS "Trzynastka" Radom 3-0 (25:6 ; 25:13 ; 25:10)


Skład UMKS MOS Wola
Agata Borońska (kapitan), Agnieszko Kobus (libero), Małgorzata Mikos (libero), Aleksandra Kołtuniak, Adriana Semeniuk, Agnieszka Doniek, Justyna Zawadzka, Aneta Pietrzyńska, Gabriela Jankowska, Jagoda Foks, Karolina Kowalewska, Izabella Szyjka.

Zobacz wyniki meczów Turnieju Finałowego Juniorek w dziale ROZGRYWKI »

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy