Aktualności

17.12.2010

Kolejne zwycięstwo kadetek MOS Wola w mistrzostwach Mazowsza

Kadetki MOS Wola trener Elżbiety Lizińczyk wygrały 3:0 wyjazdowy mecz z UKS Plas w ramach rozgrywek I ligi Mazowsza.

 

Trwa dobra passa naszych kadetek. W rozegranym w piątek kolejnym spotkaniu I ligi wojewódzkiej, zmierzyły się z zespołem UKS Plas Warszawa, na boisku przeciwniczek przy ulicy Żuromińskiej.

Faworytkami tego spotkania były gospodynie, które na swojej hali bardzo nie lubią przegrywać. Dlatego miłym przedświątecznym prezentem dla trenerki Elżbiety Lizińczyk była przekonująca wygrana jej podopiecznych w stosunku 3:0 (18; 20; 17).

Jak sugeruje wynik poszczególnych setów w każdym z nich przewaga Mosianek była zdecydowana. Górowały nad starszymi o rok rywalkami (nasz zespół wystąpił wyłącznie rocznikiem ‘95 + Małgosia Nadowska ’96) w każdym elemencie gry wykazując dużą zespołowość i dojrzałość taktyczną.

Z każdym meczem w poczynaniach dziewcząt z Rogalińskiej widać coraz większą, pozytywną pewność siebie na boisku i wiarę we własne umiejętności. Nieudane akcje nie wprowadzają paniki w kolejnych akcjach, a mobilizują do skuteczniejszej, lepszej gry.

W zespole MOS Wola cieszy postawa Pauliny Grajek, która po drugiej rekonwalescencji spowodowanej kontuzją barku, wróciła do zespołu i w tym spotkaniu była jedną z wyróżniających się zawodniczek. Mecz z Plasem był przedostatnim spotkaniem rundy zasadniczej. Ostatni nasze kadetki zagrają już w nowym 2011 roku – 12 stycznia z zespołem Pułaskiego u siebie przy ulicy Rogalińskiej.

Zespół MOS wystąpił w następującym składzie:

Dziekańska Julita, Świercz Ola, Szyjka Iza, Grzeszczak Ola, Robaszkiewicz Marta, Grajek Paulina, Nadowska Małgosia, Nagrodkiewicz Kasia, Jasik Julia, Kozłowska Asia, Gawlik Kamila

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy