Aktualności

13.12.2010

Dwa mecze w Młodej Lidze oraz mecz w II lidze mężczyzn zagrali siatkarze MOS-u w czasie weekendu.

Młodzi siatkarze MOS Wola mieli bardzo pracowity weekend. Tylko dzięki bardzo szerokiej kadrze zawodniczej mogli rozegrać trzy mecze ! Siatkarze MOS Wola w sobotę grali w II lidze w Hajnówce i jednocześnie z Resovią w Rzeszowie w Młodej Lidze jako AZS PW. W niedzielę zagrali zaś kolejny mecz w Młodej Lidze z AZS Częstochową (a właściwie z Metrem)...na Ursynowie.

  • AZS PW czyli MOS Wola w Młodej Lidze sezonu 2010-11
    AZS PW czyli MOS Wola w Młodej Lidze sezonu 2010-11

 

Siatkarze MOS Wola Warszawa występujący jako AZS Politechnika Warszawska rozegrali w miniony weekend dwa mecze w Młodej Lidze oraz mecz w II lidze mężczyzn. W sobotę ulegli w Rzeszowie Asseco Resovii 0:3 (19,22,23), natomiast już w niedzielę grali kolejny mecz na wyjeździe.

Tym razem z Tytanem AZS Częstochową w hali ... na Ursynowie, gdyż pod szyldem Częstochowy występuje drużyna Metra Warszawa. Po bardzo dobrej grze nasz zespół wygrał zdecydowanie 3:0 (16,19,15). Mecz trwał niespełna godzinę.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Skiepko, Król, Nassalski, Kaczmarek, Schamlewski, Wasilewski A., Linka (libero) oraz Urbański, Pawlewicz, Biernat, Szewczyk, Wasilewski T.

Kolejne spotkanie w MłodejLidze siatkarze MOSu rozegrają w najbliższą niedzielę o godz. 12:30 w hali przy Rogalińskiej. Przeciwnikiem będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Serdecznie zapraszamy !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy