Aktualności

19.11.2010

Kadetki MOS Wola przegrały 1:3 ze Spartą Warszawa, po dobrym meczu.

Drużyna kadetek MOS Wola przegrała 1:3 ze Spartą Warszawa w spotkaniu o mistrzostwo Mazowsza. W interesującym meczu w hali przy ul. Rogalińskiej widzowie obejrzeli dobre spotkanie, a nasze siatkarki dzielnie walczyły z silnymi rywalkami.

  • MOS Wola - Sparta Warszawa 1:3 w hali przy Rogalińskiej
    MOS Wola - Sparta Warszawa 1:3 w hali przy Rogalińskiej
  • W czasie przyjęcia zagrywki
    W czasie przyjęcia zagrywki

 

Bardzo interesujące spotkanie mieli okazję oglądać dość licznie zgromadzeni kibice przy ulicy Rogalińskiej. Po przeciwnych stronach siatki stanęły zespoły gospodyń (kadetki MOS Wola) i Sparty Warszawa. Nasze dziewczęta bardzo chciały zrewanżować się przeciwniczkom za przegraną w pierwszej rundzie, 0:3 przy ul. Jagiellońskiej i do meczu przystąpiły bardzo zmotywowane i zmobilizowane. Niestety mimo bardzo dobrej gry, popartej wielką ambicją nie sprostały rywalkom, ulegając 1:3.

Pomimo przegranej Trenerka zespołu MOS, pani Elżbieta Lizińczyk, była zadowolona z postawy swoich podopiecznych. W każdym z czterech rozegranych setów toczyła się wyrównana, sportowa walka, a końcówki decydowały o zwycięstwie. Kibice mogli oglądać z obu stron wiele widowiskowych akcji zarówno w ataku (dynamiczne zbicia), jak i wiele efektownych obron. W odniesieniu zwycięstwo zawodniczkom z Rogalińskiej przeszkodziły: zbyt duża liczba zepsutych zagrywek, kilka błędów w przyjęciu zagrywki przeciwniczek i brak dokładności wystaw – zwłaszcza w kluczowych momentach setów.

UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 MUKS Sparta Warszawa /22:25, 19:25, 25:19, 22:25/

Skład zespołu MOS Wola: Grzeszczak Ola, Nadowska Małgosia, Dziekańska Julita, Grajek Paulina, Świercz Ola (kapitan), Jasik Julia, Nagrodkiewicz Kasia, Otto Ola, Olak Monika, Robaszkiewicz Marta, Kołtuniak Ola, Szyjka Iza (libero)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy