Kadetki MOS Wola wygrały zaległy mecz w Płocku

Kadetki MOS Wola wygrały 3:1 w Płocku z klubem MUKS Volley w meczu, który nie odbył się w terminie ze względu na żałobę.

29.10.2010 r. kadetki MOSu Wola Warszawa rozegrały zaległy mecz z MUKS Volley Płock w lidze wojewódzkiej. Spotkanie rozgrywane na sali rywalek zakończyło się wynikiem 3:1 dla MOSu Wola.

Pierwszy set trwał niespełna 17 minut i toczył się cały czas pod dyktando naszych dziewcząt. Dobra gra w polu i pewne wykończenie akcji w kontrataku pozwoliło na wygraną 25:14. Początek drugiego seta trochę „przespany”, ale od połowy partii nasze kadetki powróciły do skutecznej gry przy siatce i znów wygrana 25:19. Trzecia partia to cały czas wynik remisowy na tablicy 5:5, 8:8, 15:15, 21:21, a w końcówce zabrakło trochę szczęścia i Volley wygrywa 25:23. Ostatni set od samego początku to pewna i spokojna gra naszych dziewcząt. Po 18 minutach wygrywa MOS 25:18.

Bardzo dobrze zagrała Iza Szyjka na pozycji libero, oraz dwie "lewe" (Otto, Kołtuniak), które bardzo dobrze przyjmowały zagrywkę i kończyły większość piłek w ataku. Na słowa uznania zasługuje cały zespół, który wystąpił w składzie: Świercz Ola (k), Szyjka Iza (l), Otto Ola, Kołtuniak Ola, Grzeszczak Ola, Robaszkiewicz Marta, Nadowska Małgosia oraz Jasik Julka, Dziekańska Julita, Nagrodkiewicz Kasia, Grajek Paulina, Mikos Małgosia