Zwycięstwo kadetek MOS Wola z Plasem Warszawa w rozgrywkach Mazowsza

Kadetki MOS Wola pokonały Plas Warszawa 3:0 w lidze mazowieckiej w meczu rozegranym we własnej hali przy ul. Rogalińskiej.

22 X 2010 roku kadetki MOSu Wola rozegrały mecz z Plasem Warszawa w lidze wojewódzkiej. Po dobrej grzej MOS wygrał 3:0.

Obecność dwóch doświadczonych zawodniczek, Oli Otto i Oli Kołtuniak, wpłynęła na jakość gry zespołu MOS, zwłaszcza ataku. Nasz zespół zdecydowanie pewniej prezentował się przy siatce. W tej sytuacji pewności w ataku nabrały też nasze środkowe (J. Jasik i O. Świercz).

Przez dwa pierwsze sety nasze dziewczęta kontrolowały wynik na tablicy i pewnie pokonały rywalki. Początek III seta był nerwowy. Kilka źle przyjętych zagrywek i proste błędy w wystawie spowodowały „odskoczenie” przeciwniczek na 5 pkt. Na szczęście, w dalszej części seta, nasze dziewczęta poprawiły grę w polu, a Ola Grzeszczak trudną zagrywką wyprowadziła zespół na kilku punktowe prowadzenie. Był to decydujący moment spotkania, gdyż zawodniczki Plasu przestały wierzyć w swój sukces.