02.10.2010

Porażka kadetek MOS Wola, po wyrównanym meczu z Ateną Warszawa.

• Drużyna kadetek z trener E.Lizińczyk
    Drużyna kadetek z trener E.Lizińczyk

1 października 2010 w sali przy ulicy Rogalińskiej, kadetki MOS-u Wola rozegrały kolejny mecz w lidze wojewódzkiej tym razem z Ateną Warszawa. Spotkanie rozpoczęły bardzo dobrze wygrywając pierwszą partię 25:10. Atakująca zagrywka naszych dziewcząt nie pozwoliła Atenie na skuteczną grę w ataku.
Niestety po zmianie stron nasze zawodniczki zaczęły popełniać wiele prostych błędów, co skrzętnie wykorzystały przeciwniczki. Nasza przegrana 14:25.
Trzeci set to znów popisowa gra kadetek MOS-u. Trudna zagrywka i ambitna gra w polu, pozwoliły na wygraną 25:13.
W czwartym secie równa gra przez cały czas, a na tablicy wyników „koło remisu”. Dopiero w końcówce więcej szczęścia miały „Atenki”.

Ostatni set to wojna nerwów. Drżała ręka w ataku i w końcówce trzy zepsute zagrywki spowodowały, że przegraliśmy 13:15. Dziewczęta MOS-u grają dobrze, ambitnie w polu, ale brakuje nam jeszcze doświadczenia i determinacji przy siatce, szczególnie w kontrataku.

Skład zespołu MOS Wola : Świercz Ola (kapitan), Szyjka Iza (Libero), Jasik Julka, Grzeszczak Ola, Gawlik Kamila, Nagrodkiewicz Kasia, Robaszkiewicz Marta, Nadowska Małgosia, Dziekańska Julita, Olak Monika, Szymańska Dominika.