Aktualności

26.09.2010

Zasady funkcjonowania strony MOS Wola , poszukujemy współpracowników do redakcji strony.

Rozpoczął się nowy sezon rozgrywkowy, od niedawna funkcjonuje nowa strona o bardzo dużych możliwościach. Poszukujemy współpracowników do redakcji strony.

  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA

Od nowego sezonu działalność strony MOS Wola ulega pewnym zmianom.

Nowy portal internetowy jakim dysponujemy, posiada wiele nowych możliwości, ale wymaga dodatkowych współpracowników. Strona może być tworzona przez każdego z Was ! Ze względu na bardzo dużą ilość drużyn , które startują w rozgrywkach - nie jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkich imprez, bez Waszej pomocy.

W ubiegłym sezonie dostawaliśmy listy z pretensjami, że o jednych drużynach piszemy więcej, inne zaś są dyskryminowane. Nie ma żadnej dyskryminacji, ale potrzebna jest Wasza współpraca !  

Od bieżącego roku szkolnego dyrekcja MOS Wola ustaliła, że za informacje o danej grupie na stronie internetowej klubu odpowiedzialny jest trener grupy i kapitan drużyny, ewentualnie ktoś z rodziców.

Po rozegranym  meczu czy turnieju redakcja strony oczekuje na szybką informację, reportaż czy fotoreportaż. Szybko zamieścimy na stronie.

Istnieją obecnie możliwości, aby każda drużyna miała swoją podstronę i po zarejestrowaniu się i zalogowaniu członkowie danej grupy mogą wchodzić na stronę swojej grupy, czytać tam zamieszczone informacje i oglądać galerie zdjęć. Trener może pisać sam informacje o grupie i dla grupy, ale może także upoważnić do pisania reportaży kogoś z drużyny. Dla innych wasza podstrona jest niewidoczna. Trener każdej grupy może wysyłać członkom swojej drużyny newslettery.

Oczywiście informacje z waszej podstrony na stronę główną serwisu klubowego wprowadzają redaktorzy odpowiedzialni za swoje podstrony i redaktor naczelny strony.

Oczekujemy na aktualne grupowe fotografie poszczególnych drużyn w nowym sezonie, oczekujemy na fotki indywidualne i informacje o wszystkich członkach zespołu. Zamieścimy na stronie głównej !

(Jest już aktualna fotka młodzików (1996) i sylwetki poszczególnych zawodników).

 

  •  
 
Poszukujemy współpracowników  do pracy w redakcji naszej klubowej strony. Kilkanaście drużyn MOS Wola startuje w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza. Chcemy, aby ukazywały się ciekawe relacje ze spotkań naszych zespołów, aby sprawozdania ilustrowane były zdjęciami, ale do tego potrzebni są reporterzy. Bywają sytuacje, że jednego dnia są zaplanowane aż trzy, czy nawet cztery mecze naszych drużyn.

Dlatego...

Poszukujemy WSPÓŁPRACOWNIKÓW do pracy w redakcji strony www.moswola.pl

Jeśli:

interesujesz się siatkówką ,

lubisz robić ciekawe zdjęcia sportowe ,

chciałbyś / chciałabyś dzielić się wrażeniami z obejrzanego meczu siatkówki drużyn MOS Wola,

chciałbyś / chciałabyś robić ciekawe wywiady ,

uważasz , że masz predyspozycje do pracy dziennikarza, reportera, fotoreportera itp. lub marzysz o wykonywaniu takiego zawodu w przyszłości,

zgłoś się do nas !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (1)

Dodaj komentarz
  • Jak można się zgłosić?
    KoKo
    2010/10/03 20:57