Plan zajęć treningowych w MOS Wola 2010/2011
Prezentujemy plan zajęć treningowych w sekcji siatkówki dziewcząt i chłopców w MOS Wola w roku szkolnym 2010/2011
TERMINARZ TRENINGÓW NA ROK 2010/2011
|
|||
|
|
|
|
KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY
|
|||
Wtorek
|
19.00 – 21.00
|
MOS
|
|
Czwartek
|
19.00 – 21.00
|
MOS
|
|
Piątek
|
19.30 – 21.00
|
MOS
|
|
Sobota
|
11.00 – 13.00
|
MOS
|
|
|
|
|
|
KRZYSZTOF WÓJCIK – JUNIORZY II
|
|||
Poniedziałek
|
19.30 – 21.00
|
MOS
|
|
Wtorek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Czwartek
|
18.30 – 20.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Sobota
|
10.00 – 12.00
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
PIOTR NAJMOWICZ – KADECI I
|
|||
Wtorek
|
17.00 – 19.00
|
MOS
|
|
Środa
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Czwartek
|
18.30 – 20.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Sobota
|
13.00 – 15.00
|
MOS
|
|
|
|
|
|
JACEK BANASIK – KADECI II
|
|||
Poniedziałek
|
18.30 – 20.00
|
Deotymy 25/33
|
|
Czwartek
|
17.00 – 19.00
|
MOS
|
|
Piątek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Sobota
|
15.00 – 16.30
|
MOS
|
|
|
|
|
|
PAWEŁ WASILEWSKI – MŁODZICY I
|
|||
Poniedziałek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Wtorek
|
17.00 – 18.30
|
LO III
|
|
Czwartek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
MATEUSZ OSAKOWICZ – MŁODZICY II
|
|||
Wtorek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Czwartek
|
17.00 – 18.30
|
LO III
|
|
Piątek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
KRZYSZTOF CZARNOŁĘCKI – JUNIORKI
|
|||
Poniedziałek
|
17.30 – 19.30
|
MOS
|
|
Środa
|
19.00 – 21.00
|
MOS
|
|
Piątek
|
18.00 – 19.30
|
MOS
|
|
Sobota
|
9.00 – 11.00
|
MOS
|
|
|
|
|
|
ELŻBIETA LIZIŃCZYK – KADETKI
|
|||
Poniedziałek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Środa
|
17.00 – 19.00
|
MOS
|
|
Piątek
|
16.30 – 18.00
|
MOS
|
|
Sobota
|
10.00 – 12.00
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
ARTUR WÓJCIK – MŁODZICZKI I
|
|||
Wtorek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Środa
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Piątek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
STANISŁAW LIZIŃCZYK – MŁODZICZKI II
|
|||
Poniedziałek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Środa
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Sobota
|
10.00 – 12.00
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUPY ŚREDNIOZAAWANSOWANE
|
|||
|
|
|
|
PIOTR TABOR
|
|||
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY 93/92
|
|||
Poniedziałek
|
18.30 – 20.00
|
Deotymy 25/33
|
|
Czwartek
|
18.30 – 20.00
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
PIOTR TABOR
|
|||
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY 95/94
|
|||
Wtorek
|
18.30 – 20.00
|
LO III
|
|
Czwartek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
|
|
|
|
PAWEŁ WASILEWSKI
|
|||
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY 97/96
|
|||
Poniedziałek
|
18.30 – 20.00
|
Deotymy 25/33
|
|
Wtorek
|
18.30 – 20.00
|
LO III
|
|
Czwartek
|
15.00 – 16.30
|
MOS
|
|
|
|
|
|
KRZYSZTOF GAŁECKI
|
|||
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 93/92
|
|||
Poniedziałek
|
19.00 – 20.30
|
LO III
|
|
Piątek
|
19.30 – 21.00
|
LO III
|
|
|
|
|
|
KRZYSZTOF GAŁECKI
|
|||
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 95/94
|
|||
Środa
|
18.30 – 20.00
|
LO III
|
|
Piątek
|
18.00 – 19.30
|
LO III
|
|
|
|
|
|
KRZYSZTOF CZARNOŁĘCKI
|
|||
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA ‘97
|
|||
Poniedziałek
|
16.00 – 17.30
|
LO III
|
|
Środa
|
17.00 – 18.30
|
LO III
|
|
Piątek
|
16.30 – 18.00
|
LO III
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUPY MINI
|
|||
|
|
|
|
KONRAD COP – CHŁOPCY – MINI ‘98
|
|||
Poniedziałek
|
17.30 – 19.00
|
LO III
|
|
Czwartek
|
17.00 – 18.30
|
Deotymy 25/33
|
|
Piątek
|
15.00 – 16.30
|
LO III
|
|
|
|
|
|
KONRAD COP – CHŁOPCY – MINI ‘99
|
|||
Poniedziałek
|
16.00 – 17.30
|
MOS
|
|
Środa
|
15.30 – 17.00
|
MOS
|
|
Czwartek
|
15.00 – 16.30
|
MOS
|
|
|
|
|
|
TADEUSZ SZELIGOWSKI – DZIEWCZĘTA MINI ‘98
|
|||
Poniedziałek
|
15.00 – 16.30
|
MOS
|
|
Środa
|
15.30 – 17.00
|
MOS
|
|
Sobota
|
11.00 – 12.30
|
SP 222
|
|
|
|
|
|
KRZYSZTOF CZARNOŁĘCKI – DZIEWCZĘTA MINI ‘99
|
|||
Wtorek
|
15.30 – 17.00
|
SP 222
|
|
Czwartek
|
16.00 – 17.30
|
SP 222
|
|
Piątek
|
15.00 – 16.30
|
MOS
|
|
|
|
|
|
KRZYSZTOF MARUSZKIN – DZIEWCZĘTA MINI ‘99
|
|||
Wtorek
|
14.30 – 16.00
|
SP 316
|
|
Czwartek
|
14.30 – 16.00
|
SP 316
|
|
Sobota
|
10.00 – 11.30
|
SP 316
|
|
|
|
|
|
TADEUSZ SZELIGOWSKI – DZIEWCZĘTA MINI ‘00
|
|||
Wtorek
|
15.30 – 17.00
|
SP 222
|
|
Czwartek
|
16.00 – 17.30
|
SP 222
|
|
Sobota
|
9.30 – 11.00
|
SP 222
|
|