Aktualności

02.09.2010

Plan zajęć treningowych w MOS Wola 2010/2011

Prezentujemy plan zajęć treningowych w sekcji siatkówki dziewcząt i chłopców w MOS Wola w roku szkolnym 2010/2011

  • Plan zajęć w MOS Wola 2010/2011
    Plan zajęć w MOS Wola 2010/2011

 

TERMINARZ TRENINGÓW NA ROK 2010/2011
 
 
 
 
KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY
Wtorek
19.00 – 21.00
MOS
 
Czwartek
19.00 – 21.00
MOS
 
Piątek
19.30 – 21.00
MOS
 
Sobota
11.00 – 13.00
MOS
 
 
 
 
 
KRZYSZTOF WÓJCIK – JUNIORZY II
Poniedziałek
19.30 – 21.00
MOS
 
Wtorek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Czwartek
18.30 – 20.30
Deotymy 25/33
 
Sobota
10.00 – 12.00
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
PIOTR NAJMOWICZ – KADECI I
Wtorek
17.00 – 19.00
MOS
 
Środa
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Czwartek
18.30 – 20.30
Deotymy 25/33
 
Sobota
13.00 – 15.00
MOS
 
 
 
 
 
JACEK BANASIK – KADECI II
Poniedziałek
18.30 – 20.00
Deotymy 25/33
 
Czwartek
17.00 – 19.00
MOS
 
Piątek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Sobota
15.00 – 16.30
MOS
 
 
 
 
 
PAWEŁ WASILEWSKI – MŁODZICY I
Poniedziałek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Wtorek
17.00 – 18.30
LO III
 
Czwartek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
MATEUSZ OSAKOWICZ – MŁODZICY II
Wtorek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Czwartek
17.00 – 18.30
LO III
 
Piątek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
 
KRZYSZTOF CZARNOŁĘCKI – JUNIORKI
Poniedziałek
17.30 – 19.30
MOS
 
Środa
19.00 – 21.00
MOS
 
Piątek
18.00 – 19.30
MOS
 
Sobota
9.00 – 11.00
MOS
 
 
 
 
 
ELŻBIETA LIZIŃCZYK – KADETKI
Poniedziałek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Środa
17.00 – 19.00
MOS
 
Piątek
16.30 – 18.00
MOS
 
Sobota
10.00 – 12.00
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
ARTUR WÓJCIK – MŁODZICZKI I
Wtorek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Środa
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Piątek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
STANISŁAW LIZIŃCZYK – MŁODZICZKI II
Poniedziałek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Środa
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Sobota
10.00 – 12.00
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPY ŚREDNIOZAAWANSOWANE
 
 
 
 
PIOTR TABOR
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY 93/92
Poniedziałek
18.30 – 20.00
Deotymy 25/33
 
Czwartek
18.30 – 20.00
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
PIOTR TABOR
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY 95/94
Wtorek
18.30 – 20.00
LO III
 
Czwartek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
 
 
 
 
PAWEŁ WASILEWSKI
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY 97/96
Poniedziałek
18.30 – 20.00
Deotymy 25/33
 
Wtorek
18.30 – 20.00
LO III
 
Czwartek
15.00 – 16.30
MOS
 
 
 
 
 
 
KRZYSZTOF GAŁECKI
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 93/92
Poniedziałek
19.00 – 20.30
LO III
 
Piątek
19.30 – 21.00
LO III
 
 
 
 
 
KRZYSZTOF GAŁECKI
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 95/94
Środa
18.30 – 20.00
LO III
 
Piątek
18.00 – 19.30
LO III
 
 
 
 
 
KRZYSZTOF CZARNOŁĘCKI
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA ‘97
Poniedziałek
16.00 – 17.30
LO III
 
Środa
17.00 – 18.30
LO III
 
Piątek
16.30 – 18.00
LO III
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPY MINI
 
 
 
 
KONRAD COP – CHŁOPCY – MINI ‘98
Poniedziałek
17.30 – 19.00
LO III
 
Czwartek
17.00 – 18.30
Deotymy 25/33
 
Piątek
15.00 – 16.30
LO III
 
 
 
 
 
KONRAD COP – CHŁOPCY – MINI ‘99
Poniedziałek
16.00 – 17.30
MOS
 
Środa
15.30 – 17.00
MOS
 
Czwartek
15.00 – 16.30
MOS
 
 
 
 
 
 
TADEUSZ SZELIGOWSKI – DZIEWCZĘTA MINI ‘98
Poniedziałek
15.00 – 16.30
MOS
 
Środa
15.30 – 17.00
MOS
 
Sobota
11.00 – 12.30
SP 222
 
 
 
 
 
KRZYSZTOF CZARNOŁĘCKI – DZIEWCZĘTA MINI ‘99
Wtorek
15.30 – 17.00
SP 222
 
Czwartek
16.00 – 17.30
SP 222
 
Piątek
15.00 – 16.30
MOS
 
 
 
 
 
KRZYSZTOF MARUSZKIN – DZIEWCZĘTA MINI ‘99
Wtorek
14.30 – 16.00
SP 316
 
Czwartek
14.30 – 16.00
SP 316
 
Sobota
10.00 – 11.30
SP 316
 
 
 
 
 
TADEUSZ SZELIGOWSKI – DZIEWCZĘTA MINI ‘00
Wtorek
15.30 – 17.00
SP 222
 
Czwartek
16.00 – 17.30
SP 222
 
Sobota
 9.30 – 11.00
SP 222
 
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy