MOS WOLA Warszawa

http://www.moswola.pl/mos/aktualnosci/22338,W-ubiegla-sobote-nasi-zawodnicy-wzieli-udzial-w-Turnieju-Dwojek-w-Mircu-Starym.html
14.06.2026, 12:03

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W ubiegłą sobotę nasi zawodnicy wzięli udział w Turnieju Dwójek w Mircu Starym

Turniej charakteryzował się wysokim poziomem, gromadząc 20 drużyn z różnych części Polski. Nasz zespół reprezentowały dwie drużyny: MOS Wola 1 w składzie Stanisław Pucha, Jeremy Zdrojewski i Jan Szymański oraz MOS Wola 2, w której grali Miłosz Jackowicz, Filip Wierzchowski i Stanisław Neneman.

Zespół MOS Wola 1 zdobył 6. miejsce, prezentując znakomitą technikę i skutecznie realizując obraną taktykę. Drużyna MOS Wola 2 miała swoje wzloty i upadki, ostatecznie zajmując 18. miejsce. Trenerami zespołów byli Patryk Róg (MOS Wola 1) oraz Lech Bieliński (MOS Wola 2).

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje miasto stołeczne Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony