Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Udane zakończenie sezonu w Portugalii.

Kadetki 2008 zajęły pierwsze miejsce w turnieju AMB Cup 2024.

W dniach 30 czerwca – 8 lipca kadetki rocznika 2008 wzięły udział w turnieju w Espinho. Największy turniej siatkówki młodzieżowej w Europie – 6053 zawodniczek i zawodników, ponad 500 osób zaangażowanych w organizację turnieju, ponad 3000 rozegranych meczów, 7 dni siatkarskich zmagań. Zespoły z całego świata – Portugalia, Hiszpania, Francja, Meksyk, Wenezuela, Stany Zjednoczone i my – UMKS MOS Wola Warszawa.

„Początek wakacji rozpoczęliśmy 9. dniowym pobytem na turnieju w Portugalii. Było to również fajne zakończenie obecnego sezonu. W kategorii, w której wzięliśmy udział (U18) wystąpiły 43 drużyny. W turniej weszliśmy bardzo dobrze. Dzień po dniu przechodziliśmy kolejne fazy, aby w półfinale zmierzyć się z drużyną ze Stanów Zjednoczonych. Trudne zadanie i wygrana 2-1 w tiebreak’u pozwoliła nam jeszcze tego samego dnia zagrać w finale i zawalczyć o zwycięstwo w całym turnieju. Ostatecznie zajmujemy pierwsze miejsce!

Oprócz sportowych zmagań znaleźliśmy czas na zwiedzenie pobliskiego Porto oraz na wypoczynek nad Oceanem. Przez cały pobyt na turnieju, czekały na nas wieczorne wyjścia i atrakcje oraz możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami z innych krajów.

Dziewięć dni pełnych emocji i wrażeń, które zostaną z nami.

AMB quem não vem, não vê!”

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry