Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Mamy SREBRNY medal Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej U-11 chłopców!

Z Kołobrzegu z 2. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving wracamy z pierwszym w historii MOS Wola medalem w minisiatkówce plażowej - para Kazek Adam/Brodowski Jakub (MOS Wola/Plas Warszawa) grająca w kategorii U-11, po pięknie zagranym turnieju, zdobywa srebrne medale!

„Od początku turnieju graliśmy bardzo dobrze. W piątek wygraliśmy w grupie dwa mecze bez straty seta, co dało nam rozstawienie w turnieju głównym rozgrywanym systemem brazylijskim (do dwóch przegranych meczów). W sobotę kontynuowaliśmy dobrą passę wygrywając cztery kolejne mecze bez straty seta, co zapewniło awans do półfinału, czyli najlepszej 4 mistrzostw. W niedzielę rozegraliśmy najpierw bardzo wyczerpujący półfinał, który zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. Podczas meczu emocje sięgały zenitu, czego dowodem może być m.in. wynik drugiego seta, przegranego przez nas 24:22! (a sety gra się do 15 pkt.). W finale musieliśmy uznać wyższość pary z Mińska Mazowieckiego (także Mazowsze) i ostatecznie zajęliśmy świetne 2 miejsce.
Chłopcy zostawili serce na boisku. Realizowali wszystkie założenia taktyczne oraz wykazali ogromną chęć do walki i rywalizacji w każdym meczu. Wielkie gratulacje dla nich! 
Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wspierali nas swoją obecnością i dopingiem, bo z Wami gra się znacznie fajniej. Jesteśmy Vice Mistrzami Polski!!!” - relacjonuje Wojciech Kazek, tata Adama, który podczas turnieju sprawował opiekę nad zespołem.
 
Turniej był rozgrywany od piątku do niedzieli w Kołobrzegu na specjalnie przygotowanych 18 boiskach z udziałem 228 drużyn z całej Polski w kategoriach U-11, U-12, U-13 dziewcząt i chłopców.
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry