Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Za nami trzy dni sportowych zmagań podczas 2. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówki Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving

Poziom sportowy całych rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie. Przez trzy dni dopisała piękna pogoda. Co ważne, uczestnikom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji, dobrej zabawy i radości. 4 pary MOS WOLA reprezentowały kategorie minisiatkowki. Najwyżej, na medalowym podium zajmując drugie miejsce uplasowała się para Kazek Adam MOS Wola/ Brodowski Jakub Plas Warszawa grającą w kategorii U11.

Para MOS WOLA U12 - Sidorenko Karolina/Połojańska Alina zajęły bardzo wysokie 5 miejsce w Polsce. W końcówce turnieju natknęły się na 2 zespoły finałowe , ktore przerwały dobrą  passę młodziutkich minisiatkarek. W kat. U13 Michorowska Katarzyna/Wysocka Nikola doznały dzisiaj drugiej porażki 1-2 po ofiarnej walce i pożegnały turniej . Ostatecznie dziewczęta zajęły miejsca 9-12 na 43 zespoły finałowe w Polsce. 

Gratulujemy wszystkim minisiatkarzom i minisiatkarkom wspaniałych wyników.  Dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc organizatorską . 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry