Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Kadetka MOS WOLA zajmuje 7 miejsce w międzynarodowym turnieju we Francji.

W dniach 31 maja - 2 czerwca podopieczne trenera Krzysztofa Płużyczki wzięły udział w Tournoi Elite International U18. W silnej międzynarodowej obsadzie nasze Mosowianki uplasowały się na 7 miejscu. Gratulacje !

Relacja trenera Krzysztofa Płużyczki: "...Mieliśmy okazję wziąć udział w kolejnym międzynarodowym turnieju. Wzięło w nim udział 25 zespołów żeńskich i męskich. Mogliśmy spotkać drużyny z Francji, Niemiec, Włoch i Luksemburga. W rezultacie zajmujemy 7 miejsce. Mimo, że jesteśmy po sezonie, nadal pracujemy na treningach i poprawiamy naszą grę na turniejach. Międzynarodowy turniej to także okazja do wymiany doświadczeń, przeżywania kolejnych chwil oraz odkrywania pozytywnych momentów. W turniej włożony był ogrom pracy wielu ludzi. Dziękujemy przede wszystkim Martine i Bernardowi Mathis za udzieloną pomoc. Bez nich nasz przyjazd byłby niemożliwy...." 

Skład zespołu: Drwięga Julia,  Gajewska Alicja,  Grudzień Michalina,  Jankiewicz Ada,  Kałkowska Zuzia,  Kulka Gosia,  Paciorek Marysia,  Pampuch Marianna,  Peterlik Nela,  Rataj Zuzia , Siekierska Emilia,  Szczerbińska Basia,  Wilkos Julia,  Włodarska Zosia,  Wydmańska Marysia, 

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry